Jste zde

Domů » Info

Výsledky

Výsledky taneční skupiny TCO DANCE

 

VÝSLEDKY CZECH DANCE MASTERS PODZIM 2018

 

20.10.2018 PŘÍBRAM EX /1/, ZL /3/ DISCO DANCE

Extraliga:

ZLATO

CAT'S DELUXE malá skupina HVK 1. Místo z 11 skupin

BRONZ

Eliška Jurčová 3. Místo z 23

FINALISTI
THE COLOURS malá skupina JVK finále

Zemská liga:

STŘÍBRO

Sára Doležalová + Sabina Schejbalová JVK 2. Místo z 30 duet
Natálka Raunerová + Klárka Martínková HVK 2. Místo z 18 duet

FINALISTI
Elizabeth Raunerová + Bety Hajšmanová mini finále
Jolana Machálková + Veronika Janouškovcová HVK finale

Výsledková listina: https://dcs.czechdance.org:8443/akce-detail-vysledkova-listina.cdo

 

13.10.2018 PRAHA ZL /2/ DISCO DANCE

ZLATO

HAJŠMANOVÁ BEÁTA + RAUNEROVÁ ELIZABETH – MINI DUO – 1. MÍSTO z 6

HOLÁ ESTEL VIKTORIA + KLEMENTOVÁ VANESA – DĚTI DUO A – 1. MÍSTO z 20

THE COLOURS – JVK A – 1. MÍSTO z 8

BRONZ

MARTÍNKOVÁ KLÁRA + RAUNEROVÁ NATÁLIE 3. MÍSTO z 22

FINALISTI

VÍTOVÁ VANESA HVK A – 8.MÍSTO z 33

JAVORSKÁ NIKOLA + KUBÍKOVÁ VALENTÝNA – JVK A – 4. MÍSTO z 39

 

Výsledková listina: https://dcs.czechdance.org:8443/akce-detail-vysledkova-listina.cdo

 

30.9.2018 TÁBOR ZL /1/ DISCO DANCE 

ZLATO

HEGEROVÁ MARKÉTA – HVK A - 1. MÍSTO z 35

HAJŠMANOVÁ BEÁTA + RAUNEROVÁ ELIZABETH – MINI DUO – 1. MÍSTO z 5

THE COLOURS – MS JVK A – 1. MÍSTO z 9

STŘÍBRO

HOLÁ ESTEL VIKTORIA + KLEMENTOVÁ VANESA – DĚTI DUO A – 2. MÍSTO z 15

BRONZ

JANOUŠKOVCOVÁ VERONIKA + MACHÁLKOVÁ JOLANA – DUO HVK A – 3. MÍSTO z 18

FINALISTI

RAUNEROVÁ ELIZABETH – MINI A – 7. MÍSTO z 21

JAVORSKÁ NIKOLA + KUBÍKOVÁ VALENTÝNA – JVK A – 4. MÍSTO z 31

MARTÍNKOVÁ KLÁRA + RAUNEROVÁ NATÁLIE - HVK A - 6. MÍSTO z 18

 

Výsledková listina: https://dcs.czechdance.org:8443/akce-detail-vysledkova-listina.cdo

 

 

VÝSLEDKY FORMACE 2018

Vysvětlivky:

CDO = CZECH DANCE ORGANIZATION

TSR = TANEČNÍ SKUPINA ROKU

CDT = CZECH DANCE TOUR

 

 

3. 6. 2018 TSR MČR JUNIOŘI

STŘÍBRO

RED-HANDED - JUNIOŘI PROFI SHOW DISCO - 2. MÍSTO ze 7 formací

 

1. 6. 2018 TSR MČR DOSPĚLÍ

STŘÍBRO

ZKUS ODOLAT - DOSPĚLÍ PROFI SHOW DISCO - 2. MÍSTO z 8 formací

JUST A LIL BIT - DOSPĚLÍ ZÁKLADNÍ LIGA HIP HOP - 2. MÍSTO ze 14 formací

 

27. 5. 2018 CDM MČR GRAND FINÁLE PRAHA DISCO 

BRONZ

LIVE IT UP - DISCO DANCE - II. LIGA - FORMACE - DĚTI  - 3. MÍSTO z 11 formací

FINALISTI

ZKUS ODOLAT - DISCO DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - DOSPĚLÍ  - 4. MÍSTO

RED-HANDED - DISCO DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - JUNIOŘI  - 5. MÍSTO

 

27. 5. 2018 CDT MČR CHRUDIM

STŘÍBRO

ČAS NA OBJETÍ - MINI - 2. MÍSTO 

 

18. 5. 2018 CDM MČR BEAT STREET BRNO

ZLATO

JUST A LIL BIT - STREET DANCE - II. LIGA - FORMACE - DOSPĚLÍ 1. MÍSTO Z 15 formací

 

6. 5. 2018 MISTROVSTVÍ ČECH CDM CHOMUTOV

ZLATO

LIVE IT UP - DISCO DANCE - II. LIGA - FORMACE - DĚTI  - 1. MÍSTO z 5 formací

BRONZ 

RED-HANDED - DISCO DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - JUNIOŘI  - 3. MÍSTO 

YOUNG BLOOD - DISCO DANCE - II. LIGA - FORMACE - JUNIOŘI - 3. MÍSTO

ZKUS ODOLAT - DISCO DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - DOSPĚLÍ  - 3. MÍSTO

FINALISTI 

ČAS NA OBJETÍ - HOBBY DISCO MINI - FORMACE - MINI - 4. MÍSTO 

 

6. 5. 2018 MISTROVSTVÍ ČECH TSR HIP HOP CHRUDIM

FINALISTI

JUST A LIL BIT - DOSPĚLÍ ZÁKLADNÍ LIGA HIP HOP - 4. MÍSTO z 24 formací

 

29. 4. 2018 MISTROVSTVÍ ČECH CDT CHRUDIM

BRONZ

ČAS NA OBJETÍ - MINI - 3. MÍSTO z 5 formací

 

27. - 28. 4. MISTROVSTVÍ ČECH CDM HIP HOP PRAHA

FINALISTI

JUST A LIL BIT - STREET DANCE - II. LIGA - FORMACE - DOSPĚLÍ  - 4. MÍSTO z 24 formací

MAKE IT EASY! - HOBBY STREET - MALÉ FORMACE - JUNIOŘI  - 6. MÍSTO z 21 formací

 

21. - 22. 4. 2018 MISTROVSTVÍ ČECH TSR DISCO PRAHA

ZLATO

LIVE IT UP - DĚTI ZÁKLADNÍ LIGA DISCO - 1. MÍSTO z 9 formací

RED-HANDED - JUNIOŘI PROFI SHOW DISCO - 1. MÍSTO ze 4 formací

STŘÍBRO

YOUNG BLOOD - JUNIOŘI ZÁKLADNÍ LIGA DISCO - 2. MÍSTO z 10 formací

ZKUS ODOLAT - DOSPĚLÍ PROFI SHOW DISCO - 2. MÍSTO ze 6 formací

FINÁLE

ČAS NA OBJETÍ - BABY ZÁKLADNÍ LIGA GREAT FREESTYLE - 5. MÍSTO 

 

8. 4. 2018 REGION CDM PLZEŇ

ZLATO

RED-HANDED - DISCO DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - JUNIOŘI  - 1. MÍSTO 

MAKE IT EASY! - HOBBY STREET - MALÉ FORMACE - JUNIOŘI  - 1. MÍSTO ze 4 formací

ZKUS ODOLAT - DISCO DANCE - EXTRALIGA - FORMACE - DOSPĚLÍ  - 1. MÍSTO

JUST A LIL BIT - STREET DANCE - II. LIGA - FORMACE - DOSPĚLÍ  - 1. MÍSTO ze 4 formací

STŘÍBRO

LIVE IT UP - DISCO DANCE - II. LIGA - FORMACE - DĚTI  - 1. MÍSTO ze 4 formací

YOUNG BLOOD - DISCO DANCE - II. LIGA - FORMACE - JUNIOŘI - 1. MÍSTO

BRONZ

ČAS NA OBJETÍ - HOBBY DISCO MINI - FORMACE - MINI - 3. MÍSTO z 5 formací

 

25. 3. 2018 REGION TSR PLZEŇ

ZLATO

LIVE IT UP - DĚTI ZÁKLADNÍ LIGA DISCO - 1. MÍSTO ze 4 formací

RED-HANDED - JUNIOŘI PROFI SHOW DISCO - 1. MÍSTO 

YOUNG BLOOD - JUNIOŘI ZÁKLADNÍ LIGA DISCO - 1. MÍSTO

MAKE IT EASY! - JUNIOŘI ZÁKLADNÍ LIGA HIP HOP - 1. MÍSTO ze 4 formací

ZKUS ODOLAT - DOSPĚLÍ PROFI SHOW DISCO - 1. MÍSTO

JUST A LIL BIT - DOSPĚLÍ ZÁKLADNÍ LIGA HIP HOP - 1. MÍSTO z 6 formací

BRONZ

ČAS NA OBJETÍ - BABY ZÁKLADNÍ LIGA GREAT FREESTYLE - 3. MÍSTO z 5 formací

 

 

17. 3. 2018 REGION CDT PLZEŇ

ZLATO

LIVE IT UP! - DVK DISCO DANCE - 1. MÍSTO z 6 formací

BRONZ

ČAS NA OBJETÍ - MINI - 3. MÍSTO z 9 formací

 

 

CELKOVÉ VÝSLEDKY PRO ROK 2017

ZLATO 38x

STŘÍBRO 18x

BRONZ 22x

ZA SEZÓNU 2017 CELKEM 78 MEDAILÍ.

 

VÝSLEDKY CZECH DANCE MASTERS PODZIM 2017

 

CELKOVÉ VÝSLEDKY CDM PODZIM 2017

 

LIGOVÁ SEZÓNA 2017 JE ZA NÁMI A MY VÁM PŘINÁŠÍME PŘEHLED VŠECH ZÍSKANÝCH UMÍSTĚNÍ V TÉTO SOUTĚŽNÍ TOUR.

ZLATO 18x 

STŘÍBRO 9x

BRONZ 16x

CELKVÝ POČET MEDAILÍ 43 !

 

 VŠEM TANEČNÍKŮM TCO DANCE PLZEŇ GRATULUJEME ZA KRÁSNÁ UMÍSTĚNÍ A SKVĚLOU REPREZENTACI SKUPINY :-)

BOHUMÍN 2.12.2017 MČR CDM PODZIM 2017

 

DISCO DANCE

BRONZ

KUBÍKOVÁ VALENTÝNA - O POHÁR PREZIDENTA - 3. MÍSTO

FINALISTI

JURČOVÁ ELIŠKA - HVK M - 4. MÍSTO

HRANIČKOVÁ DANIELA + STEINIGEROVÁ DENISA - HVK M - 4. MÍSTO

CAT´S DELUXE - MS HVK M - 4. MÍSTO

POSITIVE VIBES - MS JVK M - 5. MÍSTO

HRANIČKOVÁ DANIELA - HVK M - 6. MÍSTO

DOLEŽALOVÁ SÁRA + KUČEROVÁ TEREZA - JVK M - 7. MÍSTO

CELOREPUBLIKOVÝ ŽEBŘÍČEK CDM PODZIM 2017

HRANIČKOVÁ DANIELA + STEINIGEROVÁ DENISA - HVK M - 3. MÍSTO

CAT´S DELUXE - MS HVK M - 3. MÍSTO

 

 

CHOMUTOV 18.11. 2017 EX /3/ a ZL /5/ 

 

DISCO DANCE

ZLATO

KLEMENTOVÁ VANESSA - DVK A - 1. MÍSTO

KUČEROVÁ TEREZA - JVK A - 1. MÍSTO

STŘÍBRO

KUČEROVÁ TEREZA - MČR JVK SOLO FREESTYLE - 2. MÍSTO - VÍCEMISTR ČR

BRONZ

HOLÁ ESTELL VICTORIA - DVK A - 3. MÍSTO

FINALISTI

HRANIČKOVÁ DANIELA - HVK M - 5. MÍSTO

JURČOVÁ ELIŠKA - HVK M - 6. MÍSTO

ADÁMKOVÁ LUCIE + HAJSKÁ KLÁRA - JVK M - 6. MÍSTO

BÁRTOVÁ JANA + LUKEŠOVÁ LUCIE - HVK A - 4. MÍSTO

HRANIČKOVÁ DANIELA + STEINIGEROVÁ DENISA - HVK M - 6. MÍSTO

POSITIVE VIBES – MS JVK M – 4. MÍSTO

CAT‘S DELUXE – MS HVK M – 4. MÍSTO

 

BRNO 12. 11. 2017 EX /2/

 

DISCO DANCE

BRONZ

CAT‘S DELUXE – MS HVK M – 3. MÍSTO

FINALISTI

HRANIČKOVÁ DANIELA - HVK M - 5. MÍSTO z 32

JURČOVÁ ELIŠKA - HVK M - 6. MÍSTO z 32

DOLEŽALOVÁ SÁRA + KUČEROVÁ TEREZA - JVK M - 5. MÍSTO 

HRANIČKOVÁ DANIELA + STEINIGEROVÁ DENISA - HVK M - 4. MÍSTO 

POSITIVE VIBES – MS JVK M – 5. MÍSTO

 

 

LIBEREC 4. 11. 2017 ZL /4/

 

DISCO DANCE

ZLATO

KUČEROVÁ TEREZA – JVK B – 1. MÍSTO z 24

STŘÍBRO

HOLÁ ESTELL VICTORIA – DVK A – 2. MÍSTO z 19

ŠTRUNCOVÁ KLAUDIE – JVK C – 2. MÍSTO z 30

BRONZ

JAVORSKÁ NIKOLA – JVK A – 3. MÍSTO z 45

DOLEŽALOVÁ SÁRA – JVK B – 3. MÍSTO z 24

BÁRTOVÁ JANA + LUKEŠOVÁ LUCIE – HVK A – 3. MÍSTO z 15

FINALISTI

KLEMENTOVÁ VANESSA – DVK A – 4. MÍSTO

HAVLÍKOVÁ VALENTÝNA + ŠTRUNCOVÁ KLAUDIE – JVK A – 4. MÍSTO

 

HIP HOP

BRONZ

CHMELAŘOVÁ SABINA + NEJDL MATĚJ – JVK A – 3. MÍSTO z 21

 

PLZEŇ 22. 10. 2017 EX /1/  ZL /3/

 

DISCO DANCE

 

ZLATO

HOLÁ ESTELL VICTORIA – DVK B – 1. MÍSTO z 57

KUBÍKOVA VALENTÝNA - JVK A - 1. MÍSTO  z 44        

KUČEROVÁ TEREZA – JVK B – 1. MÍSTO z 28

JAVORSKÁ NIKOLA+ KUBÍKOVÁ VALENTÝNA – JVK A – 1. MÍSTO z 30

 

STŘÍBRO

DOLEŽALOVÁ SÁRA – JVK B – 2. MÍSTO z  28

POSITIVE VIBES – MS JVK M – 2. MÍSTO

CAT‘S DELUXE – MS HVK M – 2. MÍSTO

 

BRONZ

KLEMENTOVÁ VANESSA – DVK B – 3. MÍSTO z 57

HRANIČKOVÁ DANIELA – HVK M – 3. MÍSTO

DUDOVÁ TEREZA – HVK A – 3. MÍSTO z 36

HRANIČKOVÁ DANIELA + STEINIGEROVÁ DENISA – HVK M – 3. MÍSTO

 

FINALISTI

ADÁMKOVÁ LUCIE – JVK M – 4. MÍSTO z 37

JAVORSKÁ NIKOLA – JVK A – 5. MÍSTO z 44

ADÁMKOVÁ LUCIE + HAJSKÁ KLÁRA – JVK M – 4. MÍSTO

JURČOVÁ ELIŠKA – HVK M – 6. MÍSTO

JEHLIČKOVÁ PAVLÍNA + VOGELTANZOVÁ ELIŠKA – HVK A – 5. MÍSTO
 

 

14. 10. 2017 PRAHA ZL /2/

 

DISCO DANCE

 

ZLATO

KUBÍKOVA VALENTÝNA - JVK A - 1. MÍSTO 

KUČEROVÁ TEREZA – JVK C – 1. MÍSTO 

STEINIGEROVÁ DENISA - HVK A - 1. MÍSTO

ADÁMKOVÁ LUCIE + HAJSKÁ KLÁRA – JVK A – 1. MÍSTO 

STEINIGEROVÁ DENISA + HRANIČKOVÁ DANIELA – HVK A – 1. MÍSTO 

POSITIVE VIBES MALÁ SKUPINA – JVK A – 1. MÍSTO 

 

BRONZ

DOLEŽALOVÁ SÁRA – JVK C – 3. MÍSTO

JAVORSKÁ NIKOLA + KUBÍKOVÁ VALENTÝNA – JVK A – 3. MÍSTO 

 

FINALISTI

RAUNEROVÁ ELIZABETH – MINI A – 6. MÍSTO

DUDOVÁ TEREZA – HVK A – 6. MÍSTO 

 

HIP HOP

 

STŘÍBRO

NEJDL MATĚJ + CHMELAŘOVÁ SABINA – JVK A – 2. MÍSTO z 21 

 

 

1. 10. 2017 TÁBOR ZL/1/

 

DISCO DANCE

 

ZLATO

HOLÁ ESTELL VICTORIA – DVK A – 1. MÍSTO ze 48

KUČEROVÁ TEREZA – JVK C – 1. MÍSTO z 26

ADÁMKOVÁ LUCIE + HAJSKÁ KLÁRA – JVK A – 1. MÍSTO z 27

STEINIGEROVÁ DENISA + HRANIČKOVÁ DANIELA – HVK A – 1. MÍSTO

POSITIVE VIBES – JVK A – 1. MÍSTO z 9

 

STŘÍBRO

STEINIGEROVÁ DENISA – HVK A – 2. MÍSTO z 30

 

BRONZ

DOLEŽALOVÁ SÁRA – JVK C – 3. MÍSTO z 26

 

FINALISTI

RAUNEROVÁ ELIZABETH – MINI A – 4. MÍSTO¨

KUBÍKOVÁ VALENTÝNA – JVK A – 6. MÍSTO z 35

DUDOVÁ TEREZA – HVK A – 4. MÍSTO z 30

JAVORSKÁ NIKOLA + KUBÍKOVÁ VALENTÝNA – JVK A – 5. MÍSTO z 27

JEHLIČKOVÁ PAVLÍNA + VOGELTANZOVÁ ELIŠKA – HVK A – 4. MÍSTO

KMOCHOVÁ ELIŠKA + ROSIČOVÁ ANETA – HVK A – 6. MÍSTO

 

HIP HOP

STŘÍBRO

NEJDL MATĚJ + CHMELAŘOVÁ SABINA – JVK A – 2. MÍSTO

 

VÝSLEDKY FORMACE 2017

Vysvětlivky:

CDO = CZECH DANCE ORGANIZATION

TSR = TANEČNÍ SKUPINA ROKU

CDT = CZECH DANCE TOUR

 

ZABIJÁK… MINI DISCO SHOW CHOREOGRAFIE VERONIKA JANOUŠKOVCOVÁ, JANA BACHMANNOVÁ

18. 3. 2017 REGION CDT PLZEŇ 1. MÍSTO
19. 3. 2017 REGION TSR PLZEŇ 3. MÍSTO
2. 4. 2017 REGION CDO PLZEŇ 2. MÍSTO
23. 4. 2017 MČ TSR PRAHA 1. MÍSTO
1. 5. 2017 MČ CDT CHRUDIM 1. MÍSTO
21. 5. 2017 MČR CDT MLADÁ BOLESLAV 1. MÍSTO

 

 ALL ABOUT THE GIRLS DĚTI DISCO DANCE II. LIGA/ZÁKLADNÍ LIGA CHOREOGRAFIE JOLANA MACHÁLKOVÁ, ELIŠKA JURČOVÁ

19. 3. 2017 REGION TSR PLZEŇ 1. MÍSTO
2. 4. 2016 REGION CDO PLZEŇ 1. MÍSTO 
22. 4. 2016 MČ TSR PRAHA 1. MÍSTO
8. 5. 2016 MČ CDO CHOMUTOV 2. MÍSTO
 

DO IT RIGHT! JUNIOŘI DISCO DANCE II. LIGA/ZÁKLADNÍ LIGA CHOREOGRAFIE TEREZA BLÁHOVÁ, MARKÉTA HEGEROVÁ

19. 3. 2017 REGION TSR 2. MÍSTO
2. 4.  2017 REGION CDO 1.MÍSTO
 

BLACK FLEXIBILITY JUNIOŘI DISCO DANCE EXTRALIGA / PROFI SHOW CHOREOGRAFIE TEREZA CHENÍČKOVÁ

19. 3. 2017 REGION TSR PLZEŇ 1. MÍSTO
2. 4. 2017 REGION CDO PLZEŇ 1. MÍSTO
6. 5. 2017 MČ TSR CHRUDIM 1. MÍSTO
8. 5. 2017 MČ CDO CHOMUTOV 2. MÍSTO 
4. 6. 2017 MČR TSR PRAHA 2. MÍSTO

 

NENÍ SÍLA JAKO SÍLA JUNIOŘI DISCO SHOW CHOREOGRAFIE VERONIKA JANOUŠKOVCOVÁ, VERONIKA BABNIČOVÁ

18. 3. 2017 REGION CDT 2. MÍSTO
19. 3. 2017 REGION TSR 2. MÍSTO
2. 4. 2017 REGION CDO 1. MÍSTO
1. 5. 2017 MČ CDT 1. MÍSTO
20. 5. 2017 MČR CDT 2. MÍSTO

 

JVK ČAS NA ANIMÁK! JUNIOŘI HIP HOP CHOREOGRAFIE ELIŠKA ČERMÁKOVÁ, JANA BACHMANNOVÁ, PATRIK PAVEL

18. 3. 2017 REGION CDT 1. MÍSTO
2. 4. 2017 REGION CDO 3. MÍSTO

POISON BEAUTY DOSPĚLÍ DISCO DANCE EXTRALIGA / PROFI SHOW CHOREOGRAFIE TEREZA CHENÍČKOVÁ

19. 3. 2017 REGION TSR PLZEŇ 1. MÍSTO
2. 4. 2017 REGION CDO PLZEŇ 1. MÍSTO
7. 5. 2017 MČ TSR CHRUDIM 2. MÍSTO
8. 5. 2017 MČ CDO CHOMUTOV 2. MÍSTO
28. 5. 2017 MČR CDO PRAHA 3. MÍSTO
28. 5. 2017 MČR TSR PRAHA 1. MÍSTO

 

RYTHM OF THE SPACE DOSPĚLÍ HIP HOP CHOREOGRAFIE PATRIK PAVEL, JANA BACHMANNOVÁ, ELIŠKA ČERMÁKOVÁ

18. 3. 2017 REGION CDT 1. MÍSTO
2. 4. 2017 REGION CDO 3. MÍSTO

 

DIFFERENCE DOSPĚLÍ STREET DANCE PATRIK PAVEL

19. 3. 2017 REGION TSR 1. MÍSTO
2. 4. 2017 REGION CDO 3. MÍSTO

 

VÝSLEDKY CZECH DANCE MASTERS PODZIM 2016

 

2.10.2016 ÚSTÍ NAD LABEM ZEMSKÁ LIGA:

MINI DISCO:

1. MÍSTO SOLO ESTEL VIKTORIE HOLÁ
2. MÍSTO DUO ESTEL VIKTORIE HOLÁ + SÁRA KOTVOVÁ 
2. MÍSTO MS ZLOBILKY

DĚTI DISCO:

1. MÍSTO DUO BARUNKA ŠANDOVÁ + TEREZKA KLOUDOVÁ 
1. MÍSTO MS THE HEAT

JUNIOŘI DISCO:

1. MÍSTO MS UMPALUMPOVÉ
3. MISTO SOLO JVK C NATÁLKA KOVAŘÍKOVÁ 
3. MISTO SOLO JVK B VANESA VÍTOVÁ

DOSPĚLÍ HIP HOP:

3. MÍSTO SOLO BARUNKA ŠMÍDOVÁ 
3. MÍSTO MS OUT OF SPACE

POSTUP DO FINÁLE - DO TOP ŠESTKY:

JVK A ADÁMKOVÁ LUCIE 6. MÍSTO ZE 46 SOLISTEK
JVK A DUDOVA TEREZA 5. MÍSTO ZE 46 SOLISTEK
JVK B VÁPENÍKOVÁ SARAH 5. MÍSTO ZE 30 SOLISTEK
JVK A DOLEŽALOVÁ SÁRA + KUČEROVÁ TERKA 4. MÍSTO Z 31 DUET
HVK A MACHÁLKOVÁ JOLANA 4. MÍSTO
HVK A NATÁLKA RAUNEROVÁ + JANA BÁRTOVÁ 4. MÍSTO

 

PRAHA 15.10.2016 ZEMSKÁ LIGA:

MINI DISCO:

1. MÍSTO SOLO ESTEL VIKTORIE HOLÁ
2. MÍSTO DUO ESTEL VIKTORIE HOLÁ + SÁRA KOTVOVÁ
3. MÍSTO DUO ELIZABETH RAUNEROVÁ + VIKTORIE VÍTOVÁ 
2. MÍSTO MS ZLOBILKY

DĚTI DISCO:

1. MÍSTO DUO BARUNKA ŠANDOVÁ + TEREZKA KLOUDOVÁ 
1. MÍSTO MS THE HEAT

JUNIOŘI DISCO:

1. MÍSTO SOLO JVK B VANESA VÍTOVÁ

DOSPĚLÍ DISCO:

3. MÍSTO JOLANA MACHÁLKOVÁ

HIP HOP:

1. MÍSTO SABINA CHMELAŘOVÁ A MATĚJ NEJDL
3. MÍSTO MS OUT OF SPACE

POSTUP DO FINÁLE - DO TOP ŠESTKY:

JVK A MARTINA STAŇKOVÁ A 5. MÍSTO ZE 47 SOLISTEK
JVK A DUO VALENTÝNA KUBÍKOVÁ A NIKOLA JAVORSKA 34 DUET
HVK A DUO NATÁLKA RAUNEROVÁ + JANA BÁRTOVÁ 5. MÍSTO
HVK A DUO PÁJA JEHLIČKOVÁ A KLÁRKA MARTINKOVA
HVK HIP HOP BARČA ŠMÍDOVÁ A 5. MÍSTO

 

 

CHOMUTOV  22.10.2016 ZEMSKÁ LIGA + EXTRALIGA

MINI DISCO:
2. MISTO SOLO ESTEL VIKTORIE HOLÁ Z 22 SOLISTEK, 1+2+3 KOLO 1. MÍSTO !!!
1. MISTO DUO ESTEL VIKTORIE HOLÁ + SÁRA KOTVOVÁ
3. MÍSTO MS ZLOBILKY

DĚTI DISCO:
3. MÍSTO DUO BARUNKA ŠANDOVÁ + TEREZKA KLOUDOVÁ EX VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA "M"

JUNIOŘI DISCO:
1. MISTO SOLO JVK A LUCINKA ADÁMKOVÁ ZE 47 SOLISTEK
3. MÍSTO DUO JVK A SÁRA DOLEŽALOVÁ +TEREZKA KUČEROVÁ ZE 33 DUET

DOSPĚLÍ DISCO:
1. MÍSTO HVK A DUO NATÁLKA RAUNEROVÁ + JANA BÁRTOVÁ 
2. MÌSTO SOLO HVK A JOLANKA MACHÁLKOVÁ

3. MÍSTO SOLO HVK M ELIŠKA JURČOVÁ

3. MÍSTO MS HVK M CAT´S DELUXE

POSTUP DO FINÁLE DO "TOP ŠESTKY" MEZINÁRODNÍ VÝKONNOSTNÍ TŘÍDY "M"
4. MÍSTO JVK M SOLO DANIELA HRANIČKOVÁ, ZE 35 SOLISTEK MEZINÁRODNÍ TŘÍDY M, VE 2. KOLE 3 MÍSTO !!!
5. MÍSTO JVK M DUO DANIELA HRANIČKOVÁ + DENISA STEINIGEROVÁ 
4. MÍSTO JVK M MS UMPALUMPOVÉ

FINÁLE VÝKONNOSTNÍ TŘÍDY "A"
5. MÍSTO JVK A DUO VALENTÝNA KUBÍKOVÁ A NIKOLA JAVORSKÁ, PO 1+2 KOLE 1-2. MÍSTO !!!
4. MÍSTO HVK A DUO PÁJA JEHLIČKOVÁ A KLÁRKA MARTINKOVÁ

 

BRNO 6.11.2016 EXTRALIGA – VÝKONNOST TŘÍDY „M“ MEZINÁRODNÍ

CHILDREN DUET: KLOUDOVÁ TEREZA + ŠANDOVÁ BARBORA 3. MÍSTO

JUNIORS: DANIELA HRANIČKOVÁ 2. MÍSTO 
ADULTS: ELIŠKA JURČOVÁ 3. MÍSTO

 

PLZEŇ 20.11.2016 EXTRALIGA - VÝKONNOST TŘÍDY „M“ MEZINÁRODNÍ

ADULTS  SMALL GROUP "CAT'S DELUXE" 3. MÍSTO 

 

 

MISTROSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY CZECH DANCE MASTERS PODZIM 2016

MINI

DUO  M/ HOLÁ ESTELL VICTORIA + KOTVOVÁ SÁRA 3. MÍSTO

MALÁ SKUPINKA M/  ZLOBILKY 3. MÍSTO

JUNIOŘI

SOLO M/ HRANIČKOVÁ DANIELA 2. MÍSTO

 

ŽEBŘÍČEK CZECH DANCE MASTERS PODZIM 2016

MINI

SOLO A/ HOLÁ ESTELL VICTORIA 1. MÍSTO

DUO A/ HOLÁ ESTELL VICTORIA + KOTVOVÁ SÁRA 1. MÍSTO

DUO A/ RAUNEROVÁ ELIZABETH + VÍTOVÁ VIKTORIE 2. MÍSTO

MALÁ SKUPINKA A/ ZLOBILKY 2. MÍSTO

DĚTI

MALÁ SKUPINKA M/ THE HEAT 3. MÍSTO

JUNIOŘI

SOLO M / HRANIČKOVÁ DANIELA 2-3. MÍSTO

SOLO A/ KUBÍKOVÁ VALENTÝNA 2. MÍSTO

SOLO C/ JAHODOVÁ NIKOLA 2. MÍSTO

MALÁ SKUPINKA M/ UMPALUMPOVÉ 3. MÍSTO

DOSPĚLÍ

SOLO M/ JURČOVÁ ELIŠKA 3. MÍSTO

MALÁ SKUPINKA M/ CATS DELUXE 3. MÍSTO

 

FINÁLE THE DANCER 27. 2. 2016

1. MÍSTO ELIŠKA ROHREROVÁ JUNIORSKÁ KATEGORIE

 

 

FORMACE 2016

Vysvětlivky:

CDO = CZECH DANCE ORGANIZATION

TSR = TANEČNÍ SKUPINA ROKU

 

MINI MOUSES, věková kategorie MINI 4-8 let - CHOREOGRAFIE VERONIKA JANOUŠKOVCOVÁ

2. 4. 2016 REGION CDO PLZEŇ HOBBY DISCO MALÉ FORMACE 2. MÍSTO

23. 4. 2016 MISTROSTVÍ ČECH CDO CHOMUTOVHOBBY DISCO MALÉ FORMACE 3. MÍSTO

 

LITTLE SECRET, věková kategorie DĚTI 9- 12 let - CHOREOGRAFIE PAVLA ŠACHOVÁ, VERONIKA JANOUŠKOVCOVÁ, VERONIKA BABNIČOVÁ

2. 4. 2016 REGION CDO PLZEŇ EXTRALIGA FORMACE 1. MÍSTO

23. 4. 2016 MISTROSTVÍ ČECH  CDO CHOMUTOV EXTRALIGA FORMACE 1. MÍSTO

7. 5. 2016  MISTROSTVÍ ČECH TSR  PRAHA PROFI SHOW DISCO 1. MÍSTO

4. 6. 2017 MISTROSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY TSR PRAHA PROFI SHOW DISCO 2. MÍSTO

 

LUCKY STRIPS, věková kategorie DĚTI 9- 12 let -CHOREOGRAFIE EVA VONÁSKOVÁ, ELIŠKA JURČOVÁ

2. 4. 2016 REGION CDO PLZEŇ HOBBY DISCO MALÉ FORMACE 1. MÍSTO

23. 4. 2016 MISTROSTVÍ ČECH CDO CHOMUTOV II. LIGA DISCO DANCE FORMACE 1. MÍSTO

7. 5. 2016 MISTROSTVÍ ČECH TSR PRAHA ZÁKLADNÍ LIGA DISCO 3. MÍSTO

4. 6. 2017 MISTROSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY TSR PRAHA ZÁKLADNÍ LIGA DISCO 1. MÍSTO

 

SUPERHEROES, věková kategorie JUNIOŘI 13 – 15 let - CHOREOGRAFIE TEREZA CHENÍČKOVÁ, ŠTĚPÁNKA HUMLOVÁ

20. 3. 2016 REGION CDO PLZEŇ PROFI SHOW DISCO 1. MÍSTO

2. 4. 2016 REGION CDO PLZEŇ EXTRALIGA DISCO DANCE FORMACE 1. MÍSTO

16. 4. 2016 MISTROSTVÍ ČECH TSR CHRUDIM PROFI SHOW DISCO 1. MÍSTO

23. 4. 2016 MISTROSTVÍ ČECH CDO CHOMUTOV EXTRALIGA DISCO DANCE FORMACE 2. MÍSTO

20.6. 2016 MISTROVSTVÍ EVROPY IDO EUROPEAN DISCO DANCE 4. MÍSTO

 

HOUSE OF DOLLS, věková kategorie JUNIOŘI 13 – 15 let - CHOREOGRAFIE EVA VONÁSKOVÁ, TEREZA BLÁHOVÁ

20. 3. 2016 REGION TSR PLZEŇ ZÁKLADNÍ LIGA DISCO 1. MÍSTO

2. 4. 2016 REGION CDO PLZEŇ II. LIGA DISCO DANCE FORMACE 1. MÍSTO

16. 4. 2016 MISTROSTVÍ ČECH TSR CHRUDIM ZÁKLADNÍ LIGA DISCO 1. MÍSTO

23. 4. 2016 MISTROSTVÍ ČECH CDO CHOMUTOV II. LIGA DISCO DANCE FORMACE 1. MÍSTO

29. 5. 2016 MISTROSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY CDO PRAHA II. LIGA DISCO DANCE FORMACE 3. MÍSTO

5. 6. 2016 MISTROSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY TSR PRAHA ZÁKLADNÍ LIGA DISCO 2. MÍSTO

 

FEMININITY, věková kategorie DOSPĚLÍ 16 let a starší - CHOREOGRAFIE TEREZA CHENÍČKOVÁ

20. 3. 2016 REGION TSR PLZEŇ PROFI SHOW DISCO 1. MÍSTO

2. 4. 2016 REGION TSR PLZEŇ EXTRALIGA DISCO DANCE FORMACE 1. MÍSTO

17. 4. 2016 MISTROSTVÍ ČECH TSR CHRUDIM PROFI SHOW DISCO 1. MÍSTO

23. 4. 2016 MISTROSTVÍ ČECH CDO CHOMUTOV EXTRALIGA DISCO DANCE FORMACE 3. MÍSTO

3. 6.2016 MISTROSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY TSR PRAHA PROFI SHOW DISCO 1. MÍSTO

 

CZECH DANCE MASTERS – LIGA 2015

 

LIBEREC 14.11.2015

ZEMSKÁ LIGA DISCO DANCE 4, HIP HOP 3

 

HIP HOP:

 

1.MÍSTO:

ELIŠKA ROHREROVÁ + BARČA ŠMÍDOVÁ JVK A DUO

 

2.MÍSTO:

ELIŠKA ROHREROVÁ JVK A SOLO 2. MÍSTO /40 SOLISTŮ/J

 

3.MÍSTO:

BARČA ŠMÍDOVÁ JVK A SOLO 3. MÍSTO /40 SOLISTŮ/J

JUST DO IT HVK A MALÁ SKUPINA

 

DISCO DANCE:

 

1.MÍSTO :

BARBORA ŠANDOVÁ + TEREZA KLOUDOVÁ DUO DVK A

PAVLÍNA JEHLIČKOVÁ + KRISTÝNA ROŠTÁŠOVÁ DUO JVK A

 

3.MÍSTO :

KRISTÝNA KOŘÍNKOVÁ SOLO JVK B

 

 

BRNO 6.11.2015

EXTRALIGA 2 DISCO DANCE

 

2. MÍSTO:

DANIELA HRANIČKOVÁ JVK M EXTRALIGA

 

3. MÍSTO:

CAT´S DELUXE MALÁ SKUPINA HVK M EXTRALIGA

ELIŠKA JURČOVÁ SOLO HVK M EXTRALIGA

DENISA STEINIGEROVÁ + DANIELA HRANIČKOVÁ DUO JVK M EXTRALIGA

 

MOST 24.10.2015

PRVNÍ EXTRALIGA DISCO DANCE

 

2x ZLATO – 1. MÍSTO:

SARAH VÁPENÍKOVÁ SOLO JVK C 1. MÍSTO /44 SOLISTŮ/

PAVLÍNA JEHLIČKOVÁ + KRISTÝNA ROŠTÁŠOVÁ DUO JVK A 1. MÍSTO 

 

5x STŘÍBRO – 2. MÍSTO:

DENISA JANOTOVÁ DVK B SOLO 2. MÍSTO /46 SOLISTŮ/

VERONIKA JUHÁSOVÁ + KLAUDIE ŠTRUNCOVÁ DVK A DUO 2.MÍSTO

PETRA VÍTOVÁ JVK A 2. MÍSTO /42 SOLISTŮ/

KLÁRA MARTÍNKOVÁ + LUCIE MAŘÍKOVÁ HVK A DUO 2. MÍSTO

CAT´S DELUXE MALÁ SKUPINA HVK M EXTRALIGA 2. MÍSTO !!! :-)

 

4x BRONZ - 3. MÍSTO:

VERONIKA FAILOVÁ + SARAH VÁPENÍKOVÁ JVK A DUO 3. MÍSTO

ELIŠKA VOGELTANZOVÁ JVK A 3. MÍSTO /42 SOLISTŮ – máme i stříbro :-)/

DANIELA HRANIČKOVÁ JVK M EXTRALIGA 3. MÍSTO /37 SOLISTŮ/

JUICY CHICKS MALÁ SKUPINA JVK M EXTRALIGA !!!  3. MÍSTO :-)

 

FINALISTI:

KITTENS MALÁ SKUPINA DVK M EXTRALIGA 4. MÍSTO

KRISTÝNA KOŘÍNKOVÁ JVK B 4.MÍSTO /27 SOLISTŮ/

VALENTÝNA HAVLÍKOVÁ DVK A SOLO 5. MÍSTO

BARČA ŠANDOVÁ DVK A SOLO 6. MÍSTO

NIKOLA JAHODOVÁ DVK B SOLO 6.MÍSTO /46 tanečníků/

ELIŠKA JURČOVÁ HVK M EXTRALIGA SOLO 5. MÍSTO /33 SOLISTŮ/

DENISA STEINIGEROVÁ + DANIELA HRANIČKOVÁ JVK M EXTRALIGA 6. MÍSTO

JOLANA MACHÁLKOVÁ + KATEŘINA ŘEPKOVÁ HVK M EXTRALIGA DUO 6. MÍSTO

 

 

SLAVIA PRAHA 17.10.2015

 

6 x ZLATO – 1. MÍSTO:

HIP HOP:

ELIŠKA ROHREROVÁ JVK A SOLO /30 SOLISTŮ/

ELIŠKA ROHREROVÁ + BARČA ŠMÍDOVÁ JVK A DUO /16 DUET/

 

DISCO DANCE:

DENISA STEINIGEROVÁ JVK A SOLO /44 SOLISTŮ/

ELIŠKA JURČOVÁ HVK A SOLO /44 SOLISTŮ/

JOLANA MACHÁLKOVÁ + KATEŘINA ŘEPKOVÁ HVK A DUO

CAT´S DELUXE MALÁ SKUPINA HVK A

 

3x STŘÍBRO – 2. MÍSTO:

DISCO DANCE:

KITTENS DVK A MALÁ SKUPINA

DENISA STEINIGEROVÁ + DANIELA HRANIČKOVÁ JVK A DUO /35 DUET/

ADRIANA ERETOVÁ HVK A SOLO /44 SOLISTŮ - v této kategorii máme i zlato a bronz :-)/

 

4x x BRONZ:

HIP HOP:

JUST DO IT HVK A MALÁ SKUPINA

DISCO DANCE:

NATÁLKA RAUNEROVÁ + JANA BÁRTOVÁ JVK A DUO /35 DUET - v této kategorii máme i stříbro :-)/

ANETA MAŠÁTOVÁ HVK A SOLO /44 SOLISTŮ - v této kategorii máme i zlato a stříbro :-)/

JUICY CHICKS JVK A MALÁ SKUPINA

 

FINALISTI:

HIP HOP:

5. MÍSTO BARČA ŠMÍDOVÁ JVK A SOLO /30 SOLISTŮ/

DISCO DANCE:

SÁRA KOTVOVÁ MINI 6.MÍSTO

DENISA JANOTOVÁ + VALENTÝNA HAVLÍKOVÁ DVK A DUO 4.MÍSTO

VERONIKA JUHÁSOVÁ + KLAUDIE ŠTRUNCOVÁ DVK A DUO 6.MÍSTO

PEŤKA VÍTOVÁ JVK A 4.MÍSTO /44 SOLISTŮ/

KRISTÝNA KOŘÍNKOVÁ JVK B 5.MÍSTO /29 SOLISTŮ/

VANESA VÍTOVÁ JVK B 8. MÍSTO

SARAH VÁPENÍKOVÁ JVK C 6.MÍSTO /44 SOLISTŮ/

VERONIKA FAILOVÁ + SARAH VÁPENÍKOVÁ JVK A DUO 5.MÍSTO

KLÁRA MARTÍNKOVÁ + LUCIE MAŘÍKOVÁ HVK A DUO 4.MÍSTO

 

 

PEKLO PLZEŇ 3.10.2015

 

8 x ZLATO – 1. MÍSTO:

HIP HOP:

ELIŠKA ROHREROVÁ JVK A SOLO

ELIŠKA ROHREROVÁ + BARČA ŠMÍDOVÁ JVK A DUO

JUST DO IT HVK A MALÁ SKUPINA

DISCO DANCE:

DENISA STEINIGEROVÁ JVK A SOLO /44 tanečníků/

DENISA STEINIGEROVÁ + DANIELA HRANIČKOVÁ JVK A DUO

ELIŠKA JURČOVÁ HVK A SOLO /33 tanečníků/

JOLANA MACHÁLKOVÁ + KATEŘINA ŘEPKOVÁ HVK A DUO

CAT´S DELUXE MALÁ SKUPINA HVK A

 

4 x STŘÍBRO – 2. MÍSTO:

DISCO DANCE:

VALENTÝNA HAVLÍKOVÁ + DENISA JANOTOVÁ DVK A DUO

KITTENS DVK A MALÁ SKUPINA

NATÁLKA RAUNEROVÁ + JANA BÁRTOVÁ JVK A DUO /v této kategorii máme i zlato :-)/

ADRIANA ERETOVÁ HVK A SOLO /v této kategorii máme i zlato :-)/

 

4 x BRONZ:

HIP HOP:

BARČA ŠMÍDOVÁ JVK A SOLO /v této kategorii máme i zlato :-)/

DISCO DANCE:

BARUNKA ŠANDOVÁ DVK A SOLO

JUICY CHICKS JVK A MALÁ SKUPINA

ANETA MAŠÁTOVÁ HVK A SOLO /v této kategorii máme i zlato a stříbro :-)/

 

FINALISTI:

KLAUDIE ŠTRUNCOVÁ DVK A SOLO 4.MÍSTO

DENISA JANOTOVÁ DVK B SOLO 4.MÍSTO

NIKOLKA JAHODOVÁ DVK B SOLO 6.MÍSTO /44 tanečníků/

VERONIKA JUHÁSOVÁ + KLAUDIE ŠTRUNCOVÁ DVK A DUO 5.MÍSTO

SARAH VÁPENÍKOVÁ JVK C SOLO 5.MÍSTO /43 tanečníků/

VERONIKA FAILOVÁ + SARAH VÁPENÍKOVÁ JVK A DUO 4.MÍSTO

 

WORLD CUP OSTRAVA 24.-27.9.2015

MALÁ SKUPINA CAT´S DELUXE 2.MÍSTO !!! JAKO JEDINÝ ČESKÝ TÝM VE FINÁLE, CELKEM 23 MALÝCH SKUPIN - GRATULUJI A DĚKUJI !!!

TANČILI: ELIŠKA JURČOVÁ, MICHAELA GREBEŇOVÁ, DENISA STEINIGEROVÁ, JOLANA MACHÁLKOVÁ, KATEŘINA ŘEPKOVÁ, DANIELA HRANIČKOVÁ, ANETA MAŠÁTOVÁ

 

DUETO JUNIORS ELIŠKA JURČOVÁ A MICHAELA GREBEŇOVÁ 3. MÍSTO !!!

GRATULUJI A DĚKUJI ZA KRÁSNÉ ÚSPĚCHY PRO TCO DANCE PLZEŇ :-)

 

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU - MČR 2015

 

DĚTI „SPY KIDS“ DISCO EDA SHOW /EXTRALIGA/: MISTR ČESKÉ REPUBLIKY

 

JUNIOŘI „SÍLA VZDORU“ DISCO EDA SHOW /EXTRALIGA/:MISTR ČESKÉ REPUBLIKY

 

DOSPĚLÍ „ONCE UPON A DREAM“ DISCO EDA SHOW /EXTRALIGA/: MISTR ČESKÉ REPUBLIKY

 

Ve všech našich A týmech jsme dosáhli vrcholu nejvyššího. Krásný pocit a obrovské naplnění naší práce!

 

Taneční skupina TCO DANCE se stala pro rok 2015 3 x MISTREM ČESKÉ REPUBLIKY :-)

 

 

Beroun Cup 

MINI A SHOW „RADOST OTEVŘÍT“ 1. MÍSTO

DĚTI SHOW „MŇAM MŇAM“ 1.MÍSTO

JUNIOŘI HIP HOP „BEGINNERS“ 3.MÍSTO

DOSPĚLÍ HIP HOP „SALUTE“ 2.MÍSTO

 

CZECH DANCE ORGANIZATION 24.5.2015 MČR

JUNIOŘI DISCO II.LIGA „ODHODLÁNÍ“ 2. MÍSTO

 

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU – MISTROVSTVÍ ČECH JUNIORŮ 11.4.2015

 

JUNIOŘI – SÍLA VZDORU: 1. MÍSTO /EX EDA SHOW 2 KOLA / 10/

JUNIOŘI – ODHODLÁNÍ: 4. MÍSTO /EX EDA SHOW 2 KOLA / 10/

 

CZECH DANCE ORGANIZATION – REGION – 29.3.2015

 

MINI – RADOST OTEVŘÍT: 3. MÍSTO

DĚTI – SPY KIDS: 1. MÍSTO

DĚTI – MŇAM MŇAM: 1. MÍSTO

JUNIOŘI – SÍLA VZDORU: 1. MÍSTO

JUNIOŘI – ODHODLÁNÍ: 2. MÍSTO

DOSPĚLÍ – OPEN ONCE A DREAM: 1. MÍSTO

DOSPĚLÍ – SALUTE!: 2. MÍSTO

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU – REGION – 15.3.2015

 

MINI – RADOST OTEVŘÍT: 3. MÍSTO

DĚTI – SPY KIDS: 1. MÍSTO

DĚTI – MŇAM MŇAM: 1. MÍSTO

JUNIOŘI – SÍLA VZDORU: 1. MÍSTO

JUNIOŘI – ODHODLÁNÍ: 2. MÍSTO

JUNIOŘI – BEGINNERS: 3. MÍSTO

DOSPĚLÍ – OPEN ONCE A DREAM: 1. MÍSTO

DOSPĚLÍ – SALUTE!: 2. MÍSTO

 

CHOREOGRAFOVÉ :

MINI – RADOST OTEVŘÍT – VERONIKA JANOUŠKOVCOVÁ, DOMINIKA PECHMANOVÁ

DĚTI - DISCO DANCE – SPY KIDS – PAVLA ŠACHOVÁ, VERONIKA JANOUŠKOVCOVÁ, VERONIKA BABNIČOVÁ

DĚTI – DISCO SHOW /FREESTYLE/ - MŇAM MŇAM – NATÁLIE ŠVÁBKOVÁ, TEREZA BLÁHOVÁ, ONDŘEJ KRYSMANEK

JUNIOŘI A – DISCO – SÍLA VZDORU – TEREZA CHENÍČKOVÁ, ŠTĚPNKA HUMLOVÁ

JUNIOŘI B – DISCO – ODHODLÁNÍ – EVA VONÁSKOVÁ, ZDEŇKA FIALOVÁ

JUNIOŘI – STREET – BEGINNERS – JANA BACHMANNOVÁ, ELIŠKA ČERMÁKOVÁ

DOSPĚLÍ – DISCO – OPEN ONCE A DREAM – PAVLA ŠACHOVÁ, ONDŘEJ KRYSMÁNEK

DOSPĚLÍ – STREET – SALUTE! – JANA BACHMANNOVÁ, ELIŠKA ČERMÁKOVÁ

LIGA 2014-2015:

 

OPAVA 15.11.2014 – EXTRALIGA DISCO DANCE:

 

MALÁ SKUPINA GOLDEN STARS DĚTI EXTRALIGA: 2.MÍSTO

MALÁ SKUPINA CAT´S DELUXE JUNIOŘI EXTRALIGA: 3.MÍSTO

MALÁ SKUPINA UP IN FLAMES DOSPĚLÍ EXTRALIGA: 5.MÍSTO /FINÁLE/

HRANIČKOVÁ DANIELA SOLO JVK A - EX: 5.MÍSTO /FINÁLE MEZI 46 NEJLEPŠÍMI SOLISTKAMI ČR!/

ELIŠKA JURČOVÁ + MICHAELA GREBEŇOVÁ JVK A – EX. DUA: 4.MÍSTO /FINÁLE NEJLEPŠÍMI DUETY ČR!/

JOLANA MACHÁLKOVÁ + KATEŘINA ŘEPKOVÁ JVK A – EX. DUA po 2.kole 2.MÍSTO, NAKONEC SEMIFINÁLE A 8.MÍSTO

MARKÉTA HEGEROVÁ + ELIŠKA SÍBALOVÁ HVK A – EX DUA: 5.MÍSTO, první 3 místa smíšené páry, pomyslné 2.MÍSTO v soutěži duet žena + žena /tak jak je v IDO/

 

LIBEREC 1.11.2014

 

HIP HOP – JUNIOŘI:

ELIŠKA ROHREROVÁ JUNIOŘI C – SOLO: 2.MÍSTO

BARBORA ŠMÍDOVÁ JUNIOŘI HOBBY – SOLO: 1.MÍSTO

 

DISCO DANCE - VĚKOVÁ KATEGORIE DĚTI

NIKOLA JAVORSKÁ DĚTI B – SOLO: 2.MÍSTO

PETRA VÍTOVÁ DĚTI B – SOLO: 6. MÍSTO /FINÁLE/

NIKOLA JAVORSKÁ + VALNTÝNA KUBÍKOVÁ DUO DĚTI B: 2.MÍSTO

SABINA SCHEJBALOVÁ + PETRA VÍTOVÁ DUO DĚTI B: 3.MÍSTO

VALENTÝNA HAVLÍKOVÁ + NATÁLIE KOLAŘÍKOVÁ DUO DĚTI B: 4.MÍSTO /FINÁLE/

MALÁ SKUPINA GOLDEN STARS DĚTI B: 1.MÍSTO

ADRIANA LOUKOTOVÁ DĚTI HOBBY: 1.MÍSTO

DENISA JANOTOVÁ DĚTI HOBBY: 2.MÍSTO

NIKOLA JAHODOVÁ DĚTI HOBBY: 3.MÍSTO

 

VĚKOVÁ KTEGORIE JUNIOŘI:

VANESA VÍTOVÁ JUNIOŘI D - SOLO: 2.MÍSTO

ELIŠKA VOGELTANZOVÁ JUNIOŘI C – SOLO: 3.MÍSTO

KRISTÝNA ROŠTÁŠOVÁ JUNIOŘI C - SOLO: 4.MÍSTO /FINÁLE/

LUCIE HOFERKOVÁ JUNIOŘI C - SOLO: 6.MÍSTO /FINÁLE/

VERONIKA FAILOVÁ + LUCIE HOFERKOVÁ JUNIOŘI B – DUO: 3.MÍSTO

 

 

JABLONEC NAD NISOU 18.10.2014

 

HIP HOP

ELIŠKA ROHREROVÁ JUNIOŘI C – SOLO: 2.MÍSTO

BARBORA ŠMÍDOVÁ + VERONIKA RADOVÁ DOSPĚLÍ HOBBY DUO: 1.MÍSTO

 

DISCO DANCE:

VĚKOVÁ KATEGORIE DĚTI

PETRA VÍTOVÁ DĚTI B – SOLO: 5.MÍSTO /FINÁLE/

ADÉLA FOLKOVÁ + SARAH VÁPENÍKOVÁ DUO DĚTI: 2.MÍSTO

DENISA JANOTOVÁ DĚTI HOBBY: 2.MÍSTO

ADRIANA LOUKOTOVÁ DĚTI HOBBY: 3.MÍSTO

NIKOLA JAHODOVÁ DĚTI HOBBY: 4.MÍSTO /FINÁLE/

MALÁ SKUPINA GOLDEN STARS: 4.MÍSTO

 

VĚKOVÁ KTEGORIE JUNIOŘI:

ADRIANA ERETOVÁ JUNIOŘI B - SOLO: 3.MÍSTO

VERONIKA FAILOVÁ JUNIOŘI C - SOLO: 6.MÍSTO /FINÁLE/

JANA BÁRTOVÁ + NATÁLIE RAUNEROVÁ JUNIOŘI B – DUO: 4.MÍSTO /FINÁLE/

 

VĚKOVÁ KATEGORIE DOSPĚLÍ:

MARKÉTA HEGEROVÁ HVK SOLO B: 5.MÍSTO /FINÁLE/

BARBORA BERANOVÁ HVK SOLO B: 6.MÍSTO /FINÁLE/

BARBORA BERANOVÁ + MARKÉTA HEGEROVÁ HVK DUO B: 4.MÍSTO /FINÁLE/

USTÍ NAD LABEM 5.10.2014

 

VĚKOVÁ KATEGORIE DĚTI

PETRA VÍTOVÁ DĚTI B – SOLO: 3.MÍSTO /z 51.soutěžících/

DENISA JANOTOVÁ DĚTI HOBBY: 2.MÍSTO /z 20.soutěžících/

ADRIANA LOUKOTOVÁ DĚTI HOBBY: 3.MÍSTO /z 20 soutěžícíh/

ADÉLA FOLKOVÁ + SARAH VÁPENÍKOVÁ DUO DĚTI: 2.MÍSTO

MALÁ SKUPINA GOLDEN STARS: 3.MÍSTO

 

VĚKOVÁ KTEGORIE JUNIOŘI:

VANESA VÍTOVÁ JUNIOŘI D: 3.MÍSTO /z 30 soutěžících

LUCIE HOFERKOVÁ JUNIOŘI C: 4.MÍSTO /Z 41 soutěžících/

ADRIANA ERETOVÁ JUNIOŘI B: 1.MÍSTO /z 46 soutěžících/

 

VĚKOVÁ KATEGORIE ADULTS:

BARBORA BERANOVÁ DOSPĚLÍ B: 3.MÍSTO /z 28 soutěžících/

MARKÉTA HEGEROVÁ + ELIŠKA SÍBALOVÁ DOSPĚLÍ B: 2.MÍSTO

MALÁ SKUPINA UP IN FLAMES: 3.MÍSTO

 

DANCE SHOCK – WORLD CUP 18.-21.9.2014

STRONG ATTRACTION – FORMACE JUNIORS – 2.MÍSTO

CAT´S DELUXE – SMALL GROUP JUNIOROS – 3.MÍSTO

ELIŠKA JURČOVÁ + MICHAELA GREBEŇOVÁ – FINÁLE – 5.MÍSTO

JOLANA MACHÁLKOVÁ + KATEŘINA ŘEPKOVÁ – 7. MÍSTO

 

 

FORMACE 2014:

V soutěžní sezóně formací 2014, šla naše taneční skupina TCO DANCE PLZEŇ do bojů se 6 choreografiemi. Celkem 37x stanula na stupních vítězů, získali jsme 21x zlato, 8x stříbro a 8x bronz. TCO DANCE se stala 4x Mistrem Čech, 2x vicemistrem Čech, 1x vicemistrem České Republiky a 3x druhým vicemistrem České Republiky v soutěžích TSR a CDO. Všem tanečníkům, trenérům a rodičům velice gratuluji a děkuji. Eva.

MISTROVSTVÍ EVROPY DANCE FEVER 19 + 21.5.2014:

DUETO ELIŠKA JURČOVÁ + MICHAELA GREBEŇOVÁ: 7 MÍSTO, ÚŽASNÉ!!! ze 63 nejlepších duet Evropy,2.místo v rámci ČR

CATS DELUXE MS: 8.MÍSTO, ZE 33 nejlepších Evropských malých skupin, 3.místo v rámci ČR, 

HB CUP 14.6.2014

MINI OPERACE PAČKA 1.MÍSTO

BOMBRS 1.MÍSTO

SAFARI 1.MÍSTO

STRONG ATRACTION 1.MÍSTO

 

BEROUN CUP 31.5.2014

MINI OPERACE PAČKA 1.MÍSTO

BOMBRS 2.MÍSTO

SAFARI 1.MÍSTO

STRONG ATRACTION 1.MÍSTO

SHAMELESS 1.MÍSTO

 

CZECH DANCE ORGANIZATION 25.5.2014 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DĚTI

BOMBERS 2.MÍSTO

TCO DANCE VICEMISTREM ČESKÉ REPUBLIKY CDO!!!

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 11.5.2014 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DOSPĚLÍ

DOSPĚLÍ SHAMELESS 3.MÍSTO

TCO DANCE DRUHÝM VICEMISTREM ČESKÉ REPUBLIKY TSR!!!

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 8.5.2014 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MINI + DĚTI

MINI OPERACE PAČKA  3.MÍSTO

DĚTI BOMBERS 4.MÍSTO

TCO DANCE DRUHÝM VICEMISTREM ČESKÉ REPUBLIKY TSR!!!

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 8.5.2014 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIOŘI

JUNIOŘI STRONG ATTRACTION 3.MÍSTO

TCO DANCE DRUHÝM VICEMISTREM ČESKÉ REPUBLIKY TSR!!!

 

CZECH DANCE ORGANIZATION 3.5.2014 MISTROVSTVÍ ČECH MINI + DĚTI

MINI OPERACE PAČKA 1.MÍSTO

DĚTI BOMBERS 2.MÍSTO

TCO DANCE MISTREM A VICEMISTREM ČECH CDO!!!

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 27.4.2014 MISTROVSTVÍ ČECH MINI

OPERACE PAČKA 1.MÍSTO

TCO DANCE MISTREM ČECH TSR!!!

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 26.4.2014 MISTROVSTVÍ ČECH DĚTI + DOSPĚLÍ

DĚTI BOMBERS 2.MÍSTO

DOSPĚLÍ SHAMELESS 1.MÍSTO

TCO DANCE MISTREM A VICEMISTREM ČECH TSR!!!

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 19.4.2014 MISTROVSTVÍ ČECH JUNIOŘI

JUNIOŘI STRONG ATTRACTION 1.MÍSTO

TCO DANCE MISTREM ČECH TSR!!!

 

DANCE DĚČÍN 17.4.2014

MINI OPERACE PAČKA  3.MÍSTO

DĚTI BOMBERS 1.MÍSTO

DĚTI SAFARI 1.MÍSTO

 

SVAZ UČITELŮ TANCE 29.3.2014 REGION

MINI OPERACE PAČKA 1.MÍSTO

DĚTI SAFARI  3.MÍSTO

HIP HOP WITH US  2.MÍSTO

 

CZECH DANCE ORGANIZATION 16.3.2014 REGION

MINI OPERACE PAČKA 3.MÍSTO

DĚTI BOMBERS 2.MÍSTO

DĚTI SAFARI 3.MÍSTO

JUNIOŘI STRONG ATTRACTION 1.MÍSTO

DOSPĚLÍ SHAMELESS 1.MÍSTO

HIP HOP WITH US 3.MÍSTO

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 15.3.2014 REGION

MINI OPERACE PAČKA 2.MÍSTO

DĚTI BOMBERS 1.MÍSTO

DĚTI SAFARI 2.MÍSTO

JUNIOŘI STRONG ATTRACTION 1.MÍSTO

DOSPĚLÍ SHAMELESS 1.MÍSTO

HIP HOP WITH US 1.MÍSTO 

 

Jména trenérů choreografií sezony 2014:

MINI OPERACE PAČKA: VERONIKA JANOUŠKOVCOVÁ, DOMINIKA PECHMANOVÁ

DĚTI BOMBERS: ŠTĚPÁNKA HUMLOVÁ, VERONIKA BABNIČOVÁ, PAVLA ŠACHOVÁ

DĚTI SAFARI: EVA VONÁSKOVÁ, ZDEŇKA FIALOVÁ

JUNIOŘI STRONG ATTRACTION: TEREZA CHENÍČKOVÁ, ŠTĚPÁNKA HUMLOVÁ

DOSPĚLÍ SHAMELESS: TEREZA CHENÍČKOVÁ, PAVLA ŠACHOVÁ, ONDŘEJ KRYSMÁNEK

HIP HOP WITH US: JANA BACHMANNOVÁ, ELIŠKA ČERMÁKOVÁ, PETRA TOMÁŠKOVÁ 

 

LIGA SOLA, DUETA, MALÉ SKUPINY 2013-2014

 

 

"HALOWEEN PÁRTY 2013" 16.11.2013 CHOMUTOV

GRATULUJEME VŠEM VÍTĚZŮM :-)

 

ŠANDOVÁ BARBORA SOLO MINI: 3. MÍSTO /31 SOLISTEK/

FAILOVÁ VERONIKA DVK C: 3.MÍSTO /41 SOLISTEK/

MARKÉTA HEGEROVÁ SOLO JVK D: 1.MÍSTO /33 SOLISTEK/

SÍBALOVÁ ELIŠKA SOLO JVK D: 3.MÍSTO /33 SOLISTEK/

GREBEŇOVÁ MICHAELA JVK B: 1.MÍSTO /55 SOLISTEK/ SUPER!

 

HEGEROVÁ MARKÉTA + SÍBALOVÁ ELIŠKA DUO JVK B: 1.MÍSTO /30 DUET/

 

 BUTTERFLIES MALÁ SKUPINA MINI: 2. MÍSTO

SWEET KISSES MALÁ SKUPINA DVK: 2.MÍSTO

 

 GRATULUJEME FINALISTŮM:

NOVÁČKOVÁ KRISTÝNA, VÍTOVÁ PETRA, HOFERKOVÁ LUCIE, MACHÁLKOVÁ JOLANA + ŘEPKOVÁ KATEŘINA

 

PRAŽSKÉ KO 3.11.2013

GRATULUJEME VŠEM VÍTĚZŮM :-)

 

ŠANDOVÁ BARBORA SOLO MINI: 2. MÍSTO /32 SOLISTEK/

DENISA STEINIGEROVÁ JVK C: 1.MÍSTO /58 SOLISTEK/

HOFERKOVÁ LUCIE SOLO JVK C: 3.MÍSTO /58 SOLISTEK/

MARKÉTA HEGEROVÁ SOLO JVK D: 1.MÍSTO /40 SOLISTEK/

 

HAVLÍKOVÁ VALENTÝNA + KOLAŘÍKOVÁ NATÁLIE DUO MINI: 2. MÍSTO /6 DUET/

FAILOVÁ VERONIKA + VÁPENÍKOVÁ SÁRA: 1. MÍSTO /19 DUET/

VÍTOVÁ PETRA + VÍTOVÁ VANESA DUO DVK B: 2.MÍSTO /19 DUET/

GREBEŇOVÁ MICHAELA + JURČOVÁ ELIŠKA DUO JVK B: 1.MÍSTO /30 DUET/

HOFERKOVÁ LUCIE + STEININGEROVÁ DENISA DUO JVK B: 3.MÍSTO /30 DUET/

 

BUTTERFLIES MALÁ SKUPINA MINI: 2. MÍSTO

SWEET KISSES MALÁ SKUPINA DVK: 3.MÍSTO

 

 GRATULUJEME FINALISTŮM:

KOLAŘÍKOVÁ NATÁLKA, JAVORSKÁ NIKOLA /4.MÍSTO Z 50 SOLISTEK/, FAILOVÁ VERONIKA /6.MÍSTO Z 50 SOLISTEK/, VÁPENÍKOVÁ SÁRA, SÍBALOVÁ ELIŠKA /4.MÍSTO ZE 40.SOLISTEK/, BERANOVÁ BARBORA 4 MÍSTO ZE 47.SOLISTEK/

 

 

 

TÁBOR UNLIMITED 26.10.2013

GRATULUJEME VŠEM VÍTĚZŮM :-)

 

BUTTERFLIES MALÁ SKUPINA MINI: 1. MÍSTO

SPICE GIRLS MALÁ SKUPINA DĚTI: 3.MÍSTO

CAT´S DELUXE MALÁ SKUPINA JUNIOŘI: 2.MÍSTO

 

VÍTOVÁ PETRA SOLO  DVK C: 3.MÍSTO

ŠVAJCROVÁ EVA SOLO DVK B: 2.MÍSTO

HOFERKOVÁ LUCIE SOLO JVK D: 1.MÍSTO 

BERANOVÁ BARBORA SOLO HVK B: 1.MÍSTO 

 

HAVLÍKOVÁ VALENTÝNA + KOLAŘÍKOVÁ NATÁLIE DUO MINI: 2. MÍSTO

VÍTOVÁ PETRA + VÍTOVÁ VANESA DUO DVK B: 2.MÍSTO

 

GRATULUJEME FINALISTŮM:

KOLAŘÍKOVÁ NATÁLKA /po druhém kole 1.místo/, VÍTOVÁ VANESA, RAUNEROVÁ NATÁLIE, VRABCOVÁ ANETA, GREBEŇOVÁ MICHAELA+JURČOVÁ ELIŠKA /po prvním kole první místo/, MACHÁLKOVÁ JOLANA + ŘEPKOVÁ KATEŘINA, HORERKOVÁ LUCIE + STEINIGEROVÁ DENISA DUETO, FAILOVÁ VERONIKA + VÁPENÍKOVÁ SÁRA.

 

X-DANCE CUP JABLONEC NAD NISOU 12.10.2013

GRATULUJEME VŠEM VÍTĚZŮM :-)

 

BUTTERFLIES MALÁ SKUPINA MINI: 1. MÍSTO

SPICE GIRLS MALÁ SKUPINA DĚTI: 1.MÍSTO

CAT´S DELUXE MALÁ SKUPINA JUNIOŘI: 1.MÍSTO

 

VÁPENÍKOVÁ SARAH  SOLO  DVK C: 3.MÍSTO

HOFERKOVÁ LUCIE SOLO JVK D: 1.MÍSTO 

STEINIGEROVÁ DENISA SOLO JVK C: 1.MÍSTO 

 

HAVLÍKOVÁ VALENTÝNA + KOLAŘÍKOVÁ NATÁLIE DUO MINI: 3. MÍSTO

MACHÁLKOVÁ JOLANA + ŘEPKOVÁ KATEŘINA  DUO JVK B: 1.MÍSTO

GREBEŇOVÁ MICHAELA + JURČOVÁ ELÍŠKA  DUO JVK B: 3.MÍSTO

 

GRATULUJEME FINALISTŮM:

ŠANDOVÁ BARBORA po 1.kole 2.místo, VÍTOVÁ VANESA po 2.kole 2.místo, VÍTOVÁ PETRA po 1.kole 3.místo, JAVORSKÁ NIKOLA, RAUNEROVÁ NATÁLIE po 2.kole 3.místo, GREBEŇOVÁ MICHAELA, HORERKOVÁ LUCIE + STEINIGEROVÁ DENISA DUETO, SWEET KISSES MS po prvním kole 3.místo.

 

LIGA SOLA, DUETA, MALÉ SKUPINY 2012-2013

 

ÚSTÍ NAD LABEM 23.9.2012:

ŠPUNTÍCI – MALÁ SKUPINA MINI – 1.MÍSTO

SEVEN SWEETS – MALÁ SKUPINA DĚTI – 1.MÍSTO

CATS DELUXE – MALÁ SKUPINA JUNIOŘI – 1.MÍSTO

JUST LIKE THET – MALÁ SKUPINA DOSPĚLÍ – 1.MÍSTO

 

ELIŠKA JURČOVÁ - SOLO JUNIOŘI B – 2.MÍSTO

DENISA STENIGEROVÁ+LUCIE HOFERKOVÁ – DUO DĚTI B – 2.MÍSTO

MICHAELA GREBEŇOVÁ+ELIŠKA ROHREROVÁ-DUO JUNIOŘI B – 3.MÍSTO

ANETA NÁPLAVOVÁ+KRISTÝNA BRABCOVÁ-DUO DOSPĚLÍ B – 3.MÍSTO

 

 

JABLONEC NAD NISOU 13.10.2012:

ŠPUNTÍCI – MALÁ SKUPINA MINI – 2.MÍSTO

SEVEN SWEETS – MALÁ SKUPINA DĚTI – 3.MÍSTO

CATS DELUXE – MALÁ SKUPINA JUNIOŘI – 1.MÍSTO

JUST LIKE THET – MALÁ SKUPINA DOSPĚLÍ – 1.MÍSTO

DENISA STENIGEROVÁ+LUCIE HOFERKOVÁ – DUO DĚTI B – 3.MÍSTO

MICHAELA GREBEŇOVÁ – SOLO  JUNIOŘI D – 3.MÍSTO

 

 

Výsledky taneční skupiny T.C.O. - DANCE sezona 2012 - FORMACE

DĚTI DISCO DANCE - WE WILL SHOWE YOU: 

MISTR ČESKÉ REPUBLIKY- TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2012

DOSPĚLÍ DISCO DANCE - SO WHAT´S UP: 

VICEMISTR ČESKÉ REPUBLKY - SUT 2012

DOSPĚLÍ HIP HOP - INSIDE OF MIRRORS: 

VICEMISTR ČESKÉ REPUBLKY - SUT 2012

2. VICEMISTR ČESKÉ REPUBLKY - TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2012

MINI CHRT STREET - VESELÁ PARTY U HELLO KITTY:

2.VICEMISTR ČECH CDO

 

 

 

Výsledky taneční skupiny T.C.O. - DANCE taneční sezóny 2011

CHOREOGRAFOVÉ:

DVK DISCO DANCE "PAPA AMERICANO": Eva Vonásková, Tereza Cheníčková, Štěpánka Humlová 

DVK SHOW "JAMPADAMPA": Eva Vonásková, Tereza Cheníčková, Štěpánka Humlová

JVK SHOW "JÁ JSEM": Eva Vonásková, Petra Tomášková

HVK DISCO DANCE "RIGHT HERE RIGHT NOW": Eva Vonásková, Jana Bachmannová

HVK HIP HOP "OUTCH": Tomáš Smička, Eva Vonásková

 

PEKLO PLZEŇ REGION SVAZ UČITELŮ TANCE 26.3.2011

1.MÍSTO: DVK  DISCO DANCE PAPA AMERICANO 

1.MÍSTO:  DVK SHOW JAMPADAMPA

1.MÍSTO: JVK SHOW JÁ JSEM...

1.MÍSTO: HVK DISCO DANCE RIGHT HERE RIGHT NOW

2.MÍSTO: HVK HIP HOP OUTCH...

 

LOKOMOTIVA PLZEŇ REGION TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2.4.2011

2.MÍSTO: DVK  DISCO DANCE PAPA AMERICANO 

1.MÍSTO:  DVK SHOW JAMPADAMPA

1.MÍSTO: JVK SHOW JÁ JSEM...

1.MÍSTO: HVK DISCO DANCE RIGHT HERE RIGHT NOW

 

LOKOMOTIVA PLZEŇ REGION CZECH DANCE ORGANIZATION 10.4.2011

1.MÍSTO: DVK  DISCO DANCE PAPA AMERICANO 

1.MÍSTO:  DVK SHOW JAMPADAMPA

1.MÍSTO: JVK SHOW JÁ JSEM...

1.MÍSTO: HVK DISCO DANCE RIGHT HERE RIGHT NOW

3.MÍSTO: HVK HIP HOP OUTCH...

 

MISTROVSTVÍ ČECH DVK + HVK TANEČNÍ SKUPINA ROKU 17.4.2011 PRAHA

1.MÍSTO: DVK  DISCO DANCE PAPA AMERICANO 

2.MÍSTO:  DVK SHOW JAMPADAMPA

3.MÍSTO: HVK DISCO DANCE RIGHT HERE RIGHT NOW

 

MISTROVSTVÍ ČECH JVK CZECH DANCE ORGANIZATION 17.4.2011 JABLONEC NAD NISOU

2.MÍSTO: JVK SHOW JÁ JSEM...

 

DANCE DĚČÍN POHÁR 21.4.2011

1.MÍSTO: DVK  DISCO DANCE PAPA AMERICANO 

2.MÍSTO:  DVK SHOW JAMPADAMPA

1.MÍSTO: JVK SHOW JÁ JSEM...

1.MÍSTO: HVK DISCO DANCE RIGHT HERE RIGHT NOW

3.MÍSTO: HVK HIP HOP OUTCH...

+ PUTOVNÍ POHÁR ZA NEJLEPŠÍ TANEČNÍ SKUPINU 

 

MISTROVSTVÍ ČECH DVK CZECH DANCE ORGANIZATION 30.4.2011 CHOMUTOV

2.MÍSTO: DVK  DISCO DANCE PAPA AMERICANO 

3.MÍSTO: DVK SHOW JAMPADAMPA

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SVAZ UČITELŮ TANCE 7.5.2011 ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

1.MÍSTO: DVK  DISCO DANCE PAPA AMERICANO 

3.MÍSTO: JVK SHOW JÁ JSEM...

TCO DANCE JSOU MISTŘI a VICEMISTŘI MČR SUT PRO DĚTSKOU A JUNIORSKOU VĚKOVOU KATEGORII, GRATULUJEME :-)

 

MISTROVSTVÍ ČECH CZECH DANCE ORGANIZATION 7.5.2011 PRAHA

1.MÍSTO: HVK DISCO DANCE RIGHT HERE RIGHT NOW

6.MÍSTO: HVK HIP HOP OUTCH...

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SVAZ UČITELŮ TANCE 14.5.2011 LITOMĚŘICE

1.MÍSTO: HVK DISCO DANCE RIGHT HERE RIGHT NOW

3.MÍSTO: HVK HIP HOP OUTCH...

TCO DANCE JSOU MISTŘI a 2.VICEMISTŘI MČR SUT PRO DOSPĚLOU VĚKOVOU KATEGORII,

GRATULUJEME :-)

 

 

MISTROVSTVÍ ČECH CZECH DANCE ORGANIZATION 14.5.2011 JABLONEC NAD NISOU

2.MÍSTO: DVK  DISCO DANCE PAPA AMERICANO

TCO DANCE JSOU VICEMISTŘI MČR CDO PRO DĚTSKOU VĚKOVOU KATEGORII, GRATULUJEME :-)

 

MISTROVSTVÍ ČECH CZECH DANCE ORGANIZATION 15.5.2011 JABLONEC NAD NISOU

1.MÍSTO: JVK SHOW JÁ JSEM...

TCO DANCE JSOU MISTŘI MČR CDO PRO JUNIORSKOU VĚKOVOU KATEGORII, GRATULUJEME :-)

 

MÁJOVÝ POHÁR HORNÍ BŘÍZA 22.5.2011

1.MÍSTO: DVK  DISCO DANCE PAPA AMERICANO 

1.MÍSTO:  DVK SHOW JAMPADAMPA

1.MÍSTO: JVK SHOW JÁ JSEM...

1.MÍSTO: HVK DISCO DANCE RIGHT HERE RIGHT NOW

1.MÍSTO: HVK HIP HOP OUTCH...

 

POHÁROVÁ SOUTĚŽ CHEB 28.5.2011 DVK JVK

1.MÍSTO: DVK  DISCO DANCE PAPA AMERICANO 

1.MÍSTO:  DVK SHOW JAMPADAMPA

1.MÍSTO: JVK SHOW JÁ JSEM...

 

POHYB CUP 29.5.2011 DVK JVK

1.MÍSTO: DVK  DISCO DANCE PAPA AMERICANO 

1.MÍSTO:  DVK SHOW JAMPADAMPA

2.MÍSTO: JVK SHOW JÁ JSEM...

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVK TANEČNÍ SKUPINA ROKU 18.6.2011 PRAHA

2.MÍSTO: DVK  DISCO DANCE PAPA AMERICANO 

3.MÍSTO:  DVK SHOW JAMPADAMPA

Přihlášení

Kalendář

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31