Jste zde

Domů » Info

Soutěže

 

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ 2019 -2020

Vyhrazujeme si právo změnit termín, pokud ho změní pořadatel. 

Vyhrazujeme si právo na vložení jedné pohárové soutěže.

Soutěže formací - blížší specifikace budou doplněny.

K tisku v naleznete v příloze po tabulkou.

 

SOUTĚŽE – PODZIM 2019 - LIGA - CZECH DANCE MASTERS - CDM

DATUM

MÍSTO KONÁNÍ

MĚSTO

DRUH SOUTĚŽE

19. – 22. 9. 2019

DANCE SHOCK – MISTROVSTVÍ SVĚTA

DĚČÍN

 

28. 9. 2019 – SOBOTA

Hotel Palcát, 9. května 2471, Tábor

TÁBOR

DD – ZL ČECHY 1

12. 10. 2019 – SOBOTA

Sportovní Hala Radotín, U Starého stadionu 5/9, Praha Radotín

PRAHA

DD – ZL ČECHY 2

19. 10. 2019 – SOBOTA

Sportovní hala SAMK, Sporotovců 818, Kladno

KLADNO

DD – EXTRALIGA 1

DD – ZL ČECHY 3

2. 11. 2019 – SOBOTA

Městská hala, U přehrady 4747/20, Jablonec nad Nisou

JABLONEC NAD NISOU

DD – ZL ČECHY 4

10. 11. 2019 – NEDĚLE

BRNO – DANCEE LIFE

BRNO

DD – EXTRALIGA 2

24. 11. 2019 – NEDĚLE

Sportovní hala, Mánesova 4980, Chomutov

CHOMUTOV

DD – EXTRALIGA 3

DD – ZL ČECHY 5

7. 12. 2019 – SOBOTA

Sportovní hala Svitávka, Hybešova 562, Svitávka

SVITÁVKA

MISTROVSTVÍ ČR DD

SOUTĚŽE – JARO 2020 – VELKÉ FORMACE - CDO - TSR - CDT

DATUM

DRUH SOUTĚŽE

MĚSTO

POŘADATEL

14. 3. 2020 – SOBOTA

Regionální kolo – PLZEŇ

PLZEŇ

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

22. 3. 2020 – NEDĚLE

Regionální kolo – PLZEŇSKÝ a KARLOVARSKÝ kraj

PLZEŇ

CZECH DANCE ORGANIZATION

29. 3. 2020 – NEDĚLE

Regionální kolo – ZÁPADNÍ ČECHY

PLZEŇ

CZECH DANCE TOUR

18. 4. 2020 – SOBOTA

Mistrovství ČECH PRAHA DISCO

PRAHA

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

19. 4. 2020 – NEDĚLE

Mistrovství ČECH PRAHA DISCO

PRAHA

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

24. 4. 2020 – PÁTEK

Zemské kolo – ČECHY STREET JUNIOŘI

PRAHA 9

CZECH DANCE ORGANIZATION

25. 4. 2020 – SOBOTA

Zemské kolo – ČECHY STREET DOSPĚLÍ

PRAHA 9

CZECH DANCE ORGANIZATION

25. 4. 2020 – SOBOTA

Zemské kolo – ČECHY

CHRUDIM

CZECH DANCE TOUR

26. 4. 2020 – NEDĚLE

Zemské kolo – ČECHY

CHRUDIM

CZECH DANCE TOUR

2. 5. 2020 – SOBOTA

MISTROVSTVÍ ČECH PLZEŇ STREET

PLZEŇ

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

3. 5. 2020 – NEDĚLE

MISTROVSTVÍ ČECH PLZEŇ STREET

PLZEŇ

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

10. 5. 2020 – NEDĚLE

Zemské kolo – ČECHY DISCO – VŠE

CHOMUTOV

CZECH DANCE ORGANIZATION

15. 5. 2020 – PÁTEK

MČR – Grand finále – Beat Street Brno

BRNO

CZECH DANCE ORGANIZATION

16. 5. 2020 – SOBOTA

MČR – Grand finále – Beat Street Brno

BRNO

CZECH DANCE ORGANIZATION

17. 5. 2020 – NEDĚLE

MČR – Grand finále – Beat Street Brno

BRNO

CZECH DANCE ORGANIZATION

21. 5. 2020 – ČTVRTEK

MČR – Grand finále – PRAHA - DISCO

PRAHA

CZECH DANCE ORGANIZATION

22. 5. 2020 – PÁTEK

MČR – Grand finále – PRAHA - DISCO

PRAHA

CZECH DANCE ORGANIZATION

23. 5. 2020 – SOBOTA

MČR – Grand finále – PRAHA - DISCO

PRAHA

CZECH DANCE ORGANIZATION

23. 5. 2020 – SOBOTA

MISTROVSTVÍ ČR

PRAHA

CZECH DANCE TOUR

24. 5. 2020 - NEDĚLE

MČR – Grand finále – PRAHA - DISCO

PRAHA

CZECH DANCE ORGANIZATION

24. 5. 2020 - NEDĚLE

MISTROVSTVÍ ČR

PRAHA

CZECH DANCE TOUR

30. 5. 2020 – SOBOTA

EUROPEAN CHAMPIONSHIP

PRAHA

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

31. 5. 2020 – NEDĚLE

EUROPEAN CHAMPIONSHIP

PRAHA

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

5. 6. 2020 – PÁTEK

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

PRAHA

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

6. 6. 2020 – SOBOTA

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

PRAHA

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

7. 6. 2020 – NEDĚLE

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

PRAHA

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

 

POŘADATEL SOUTĚŽÍ:

CDO - CZECH DANCE ORGANIZATION - pořádá soutěže CDM = CZECH DANCE MASTERS

TSR = TANEČNÍ SKUPINA ROKU

CDT = CZECH DANCE TOUR

* VŠE = ZÚČASTNÍ SE VŠECHNY CHOREO TCO DANCE PLZEŇ

Přihlášení

Kalendář

P Ú S Č P S N
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31