Jste zde

Domů » Info

Soutěže

 

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ 2020-2021

Vyhrazujeme si právo změnit termín, pokud ho změní pořadatel. 

Vyhrazujeme si právo na vložení jedné pohárové soutěže.

 

POŘADATEL SOUTĚŽÍ:

CDO - CZECH DANCE ORGANIZATION - pořádá soutěže CDM = CZECH DANCE MASTERS

TSR = TANEČNÍ SKUPINA ROKU

CDT = CZECH DANCE TOUR

* VŠICHNI = ZÚČASTNÍ SE VŠECHNY CHOREO TCO DANCE PLZEŇ

 

NOVÉ TERMÍNY SOUTĚŽÍ PODZIM 2020

FORMACE

DATUM

SOUTĚŽ

MÍSTO

ORGANIZACE

KDO

14. – 15. 8. 2020

PÁ + SO

Pohárová soutěž pro všechny taneční skupiny z ČECH za přítomnosti kamer ČT

PLZEŇ

TSR

VŠICHNI

26. – 27. 9. 2020

SO + NE

Mistrovství ČECH – ART + DISCO

PRAHA

TSR

DISCO

2. – 4. 10. 2020

PÁ – NE

Zemské kolo ČECHY – STREET

PRAHA

CDO

STREET

17. – 18. 10. 2020

SO + NE

Mistrovství ČECH – STREET

KUTNÁ HORA

TSR

STREET

11. 10. 2020 NEDĚLE

Zemské kolo ČECHY – DISCO

CHOMUTOV

CDO

DISCO

1.11. 2020

NEDĚLE

Mistrovství ČR – GRANDVINÁLE

PRAHA

CDO

DISCO

6. – 8. 11. 2020

PÁ - NE

ČESKO+SLOVENSKÉ MISTROVSTVÍ – TELEVIZNÍ FINÁLE TSR

BRNO

TSR

VŠICHNI (dle postupů)

7. – 8. 11. 2020

SO + NE

MČR BEAT STREET

BRNO

CDO

STREET (dle postupů)

8. 11. 2020 NEDĚLE

Regionální kolo

PLZEŇ

CDT

MINI, DVK 1, DVK 2, JVK EX

21. – 22. 11. 2020

SO + NE

Mistrovství ČECH – VŠE

CHRUDIM

CDT

MINI, DVK 1, DVK 2, JVK EX (dle postupů)

28. – 29. 11. 2020

SO + NE

MISTROVSTVÍ ČR

PRAHA

CDT

MINI, DVK 1, DVK 2, JVK EX (dle postupů)

LIGA        

29. 11. 2020

NEDĚLE

DD – ZL ČECHY /1/ + HH – ČECHY /1/

PRAHA

CDO

LIGA

5. 12. 2020

SOBOTA

DD – EX /1/ + ZL ČECHY /2/

KLADNO

CDO

LIGA

12. 12. 2020

SOBOTA

DD – EX /2/

BRNO

CDO

LIGA

17. 1. 2020

NEDĚLE

MISTROVSTVÍ ČR DD

KLADNO

CDO

LIGA

*Pohárové soutěže budou uskutečněny pouze v případě, kdy vláda ČR nebo bezpečnostní rada státu uvolní opatření

a povolí pořádání hromadných kulturních a sportovních akcí. Rozhodnuto musí být od 2. srpna 2020

 

 

 

SOUTĚŽE FORMACÍ JARO 2021

DATUM

SOUTĚŽ

MÍSTO

ORGANIZACE

KDO

14. 3. 2021 – NEDĚLE

Regionální kolo

PLZEŇ

TSR

VŠICHNI

28. 3. 2021 – NEDĚLE

Regionální kolo

PLZEŇ

CDO

VŠICHNI

17. – 18. 4. 2021 –

SO + NE

Mistrovství ČECH – ART + DISCO

PRAHA

TSR

DISCO

23. 4. 2021 - PÁTEK

Mistrovství ČECH – STREET JVK

 

CDO

STREET JVK

24. 4. 2021 - SOBOTA

Mistrovství ČECH – STREET HVK

 

CDO

STREET HVK

1.- 2. 5. 2021 –

SO + NE

MISTROVSTVÍ ČECH – STREET

PLZEŇ

TSR

STREET

9. 5. 2021 - NEDĚLE

Mistrovství ČECH – DISCO

 

CDO

DISCO

14. – 16. 5. 2021 –

PÁ - NE

MČR – BEAT STREET

BRNO

CDO

STREET

27. – 30. 5. 2021 –

ČT - NE

MČR – GRAND FINÁLE

PRAHA

CDO

DISCO

5. – 6. 6. 2021

SO + NE

MISTROVSTVÍ EVROPY

PRAHA

TSR

VŠICHNI

11. – 13. 6. 2021

PÁ - NE

TV FINÁLE MČR – TANEČNÍ SKUPINA ROKU

 

TSR

VŠICHNI (dle postupů)

 

 

SOUTĚŽE FORMACÍ JARO 2020 - ZRUŠENO - KORONAVIR

DATUM

SOUTĚŽ

MÍSTO

POŘADATEL

SOUTĚŽÍ

14. 3. 2020 – SOBOTA

Regionální kolo – PLZEŇ

PLZEŇ

TSR

VŠICHNI

22. 3. 2020 – NEDĚLE

Regionální kolo – PLZEŇSKÝ a KARLOVARSKÝ kraj

PLZEŇ

CDO

VŠICHNI

29. 3. 2020 – NEDĚLE

Regionální kolo – ZÁPADNÍ ČECHY

PLZEŇ

CDT

bude doplněno

18. 4. 2020 – SOBOTA

Mistrovství ČECH PRAHA DISCO

PRAHA

TSR

DISCO:

MINI, DVK 2 

19. 4. 2020 – NEDĚLE

Mistrovství ČECH PRAHA DISCO

PRAHA

TSR

DISCO:

DVK 1, JVK A, JVK B, HVK 

24. 4. 2020 – PÁTEK

Zemské kolo – ČECHY STREET JUNIOŘI

PRAHA 9

CDO

HIP - JVK

25. 4. 2020 – SOBOTA

Zemské kolo – ČECHY STREET DOSPĚLÍ

PRAHA 9

CDO

HIP - HVK

25. 4. 2020 – SOBOTA

Zemské kolo – ČECHY

CHRUDIM

CDT

STREET

26. 4. 2020 – NEDĚLE

Zemské kolo – ČECHY

CHRUDIM

CDT

DISCO VŠE

1. 5. 2020 – PÁTEK

MISTROVSTVÍ ČECH PLZEŇ STREET

PLZEŇ

TSR

HIP HOP

2. 5. 2020 – SOBOTA

MISTROVSTVÍ ČECH PLZEŇ STREET

PLZEŇ

TSR

HIP HOP

10. 5. 2020 – NEDĚLE

Zemské kolo – ČECHY DISCO – VŠE

CHOMUTOV

CDO

DISCO VŠE

15. 5. 2020 – PÁTEK

MČR – Grand finále – Beat Street Brno

BRNO

CDO

HIP HOP

dle postupů

16. 5. 2020 – SOBOTA

MČR – Grand finále – Beat Street Brno

BRNO

CDO

HIP HOP

dle postupů

17. 5. 2020 – NEDĚLE

MČR – Grand finále – Beat Street Brno

BRNO

CDO

HIP HOP

dle postupů

21. 5. 2020 – ČTVRTEK

MČR – Grand finále – PRAHA - DISCO

PRAHA

CDO

 

22. 5. 2020 – PÁTEK

MČR – Grand finále – PRAHA - DISCO

PRAHA

CDO

 

23. 5. 2020 – SOBOTA

MČR – Grand finále – PRAHA - DISCO

PRAHA

CDO

DISCO:  

MINI, DVK 2

23. 5. 2020 – SOBOTA

MISTROVSTVÍ ČR

PRAHA

CDT

DISCO

24. 5. 2020 - NEDĚLE

MČR – Grand finále – PRAHA - DISCO

PRAHA

CDO

DISCO:  

DVK 1, JVK A, JVK B, HVK

24. 5. 2020 - NEDĚLE

MISTROVSTVÍ ČR

PRAHA

CDT

STREET

30. 5. 2020 – SOBOTA

EUROPEAN CHAMPIONSHIP

PRAHA

TSR

DVK, HVK

31. 5. 2020 – NEDĚLE

EUROPEAN CHAMPIONSHIP

PRAHA

TSR

JVK

5. 6. 2020 – PÁTEK

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

PRAHA

TSR

???

6. 6. 2020 – SOBOTA

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

PRAHA

TSR

???

7. 6. 2020 – NEDĚLE

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

PRAHA

TSR

???

 

 

SOUTĚŽE – PODZIM 2019 - LIGA - CZECH DANCE MASTERS - CDM

DATUM

MÍSTO KONÁNÍ

MĚSTO

DRUH SOUTĚŽE

19. – 22. 9. 2019

DANCE SHOCK – MISTROVSTVÍ SVĚTA

DĚČÍN

 

28. 9. 2019 – SOBOTA

Hotel Palcát, 9. května 2471, Tábor

TÁBOR

DD – ZL ČECHY 1

12. 10. 2019 – SOBOTA

Sportovní Hala Radotín, U Starého stadionu 5/9, Praha Radotín

PRAHA

DD – ZL ČECHY 2

19. 10. 2019 – SOBOTA

Sportovní hala SAMK, Sporotovců 818, Kladno

KLADNO

DD – EXTRALIGA 1

DD – ZL ČECHY 3

2. 11. 2019 – SOBOTA

Městská hala, U přehrady 4747/20, Jablonec nad Nisou

JABLONEC NAD NISOU

DD – ZL ČECHY 4

10. 11. 2019 – NEDĚLE

BRNO – DANCEE LIFE

BRNO

DD – EXTRALIGA 2

24. 11. 2019 – NEDĚLE

Sportovní hala, Mánesova 4980, Chomutov

CHOMUTOV

DD – EXTRALIGA 3

DD – ZL ČECHY 5

7. 12. 2019 – SOBOTA

Univerzitní kampus Bohunice, Kamenice 5, Brno 

BRNO

MISTROVSTVÍ ČR DD

 

 

Přihlášení

Kalendář

P Ú S Č P S N
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28