Jste zde

Domů » Info

HARMONOGRAM TRÉNINKŮ TCO DANCE PRO ŠKOLNÍ ROK 2019 – 2020

 

ŘÁDNÉ TRÉNINKY PRO: 

I. POLOLETÍ 2019-2020 ZAČÍNAJÍ 9.9.2019

II. POLOLETÍ 2019-2020 ZAČÍNAJÍ 6.1.2020

 

MÍSTO KONÁNÍ TRÉNINKŮ:

REZIDENCE TCO DANCE, NA CHMELNICÍCH 3, PLZEŇ - VINICE

 

Pozn.: vyhrazujeme si právo na změnu času tréninků, pokud k tomuto úkonu vznikne nutný důvod.

 

DISCO DANCE, DISCO SHOW:

 

MINI - děti ve věku 4-7 let

trenér: Jana Bachmannová, Veronika Babničová

asistent trenéra: Denisa Steinigerová

trénink: 2x týdně

ligaři 3x týdně - pouze 1. pololetí

 

1. POLOLETÍ:

ÚTERÝ: 15:30 – 17:00

PÁTEK: 15:30 – 17:00

PÁTEK - POUZE LIGAŘI VERONIKY JANOUŠKOVCOVÉ: 17:00 – 18:30

PŘIJÍMÁME NOVÁČKY A POKROČILÉ MINI TANEČNÍKY

 

2. POLOLETÍ:

ÚTERÝ: 15:30 – 17:00

PÁTEK: 15:30 – 17:00

 

DĚTI 1 - DISCO DANCE:

trenér: Veronika Janouškovcová

asistent trenéra: Valentýna Kubíková

trénink: 3x týdně

 

1. POLOLETÍ:

PONDĚLÍ: 17:00 – 18:30

STŘEDA: 17:00 – 18:30

PÁTEK NELIGAŘI: 17:00 – 18:30

PÁTEK LIGAŘI VERONIKY JANOUŠKOVCOVÉ, VERONIKY BABNIČOVÉ a TOMÁŠE ČERNICKÉHO: 17:00 – 18:30

 

2. POLOLETÍ: 

PONDĚLÍ: 17:00 – 18:30

STŘEDA: 17:00 – 18:30

PÁTEK: 17:00 – 18:30

 

DĚTI 2 - DISCO DANCE:

trenér: Veronika Babničová

asistent trenéra: Eliška Síbalová

trénink: 2x týdně

ligaři 3x týdně - pouze 1. pololetí

 

1. POLOLETÍ:

ÚTERÝ: 17:00 – 18:30

ČTVRTEK: 17:00 – 18:30

PÁTEK LIGAŘI VERONIKY BABNIČOVÉ: 17:00 – 18:30

 

2. POLOLETÍ: 

ÚTERÝ: 17:00 – 18:30

ČTVRTEK: 17:00 – 18:30

PŘIJÍMÁME NOVÁČKY A MÍRNĚ POKROČILÉ TANEČNÍKY

 

JUNIOŘI A - DISCO DANCE:

trenér: Veronika Janouškovcová

trénink: 3x týdně

 

1. POLOLETÍ:

PONDĚLÍ: 18:30 - 20:00

STŘEDA: 18:30 - 20:00

PÁTEK NELIGAŘI: 18:30 - 20:00

PÁTEK LIGAŘI VERONIKY JANOUŠKOVCOVÉ, VERONIKY BABNIČOVÉ, MARKÉTY HEGEROVÉ a TOMÁŠE ČERNICKÉHO: 18:30 - 20:00

 

2. POLOLETÍ:

PONDĚLÍ: 18:30 - 20:00

STŘEDA: 18:30 - 20:00

PÁTEK: 18:30 - 20:00

 

JUNIOŘI B - DISCO DANCE:

trenér: Markéta Hegerová

asistent trenéra: Natálie Raunerová

trénink: 3x týdně

 

1. POLOLETÍ:

PONDĚLÍ: 17:00 - 18:30

ČTVRTEK: 15:30 - 17:00

PÁTEK NELIGAŘI: 17:00 - 18:30

PÁTEK LIGAŘI MARKÉTY HEGEROVÉ, VERONIKY BABNIČOVÉ a TOMÁŠE ČERNICKÉHO:17:00 - 18:30

 

2. POLOLETÍ:

PONDĚLÍ: 17:00 - 18:30

ČTVRTEK: 15:30 - 17:00

PÁTEK: 17:00 - 18:30

PŘIJÍMÁME MÍRNĚ POKROČILÉ TANEČNÍKY

 

DOSPĚLÍ DISCO DANCE:

trenér: Veronika Babničová

trénink: 2x týdně

ligaři 3x týdně pouze 1. pololetí

 

1. POLOLETÍ:

ÚTERÝ: 18:30 – 20:00

ČTVRTEK: 18:30 – 20:00

PÁTEK LIGAŘI VERONIKY BABNIČOVÉ, MARKÉTY HEGEROVÉ a TOMÁŠE ČERNICKÉHO: 18:30 – 20:00

 

2. POLOLETÍ:

ÚTERÝ: 18:30 – 20:00

ČTVRTEK: 18:30 – 20:00

PŘIJÍMÁME POKROČILÉ TANEČNÍKY

 

HIP HOP:

 

JUNIOŘI HIP HOP:

trenér: Eliška Čermáková, Eliška Rohrerová

asistent trenéra: Eliška Kasalová

trénink: 2x týdně

 

ÚTERÝ: 17:00 – 18:30

ČTVRTEK: 17:00 – 18:30

PŘIJÍMÁME NOVÁČKY A MÍRNĚ POKROČILÉ TANEČNÍKY

 

DOSPĚLÍ HIP HOP:

trenér: Eliška Rohrerová

trénink: 2x týdně

 

ÚTERÝ: 18:30 – 20:00

ČTVRTEK: 18:30 – 20:00

PŘIJÍMÁME MÍRNĚ POKROČILÉ A POKROČILÉ TANEČNÍKY

 

 

 

 

 

Přihlášení

Kalendář

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30