Jste zde

Domů » Info

HARMONOGRAM TRÉNINKŮ TCO DANCE PRO ŠKOLNÍ ROK 2018 – 2019

 

ŘÁDNÉ TRÉNINKY PRO: 

I. POLOLETÍ 2018-2019 ZAČÍNAJÍ 10.9.2018

II. POLOLETÍ 2018-2019 ZAČÍNAJÍ 7.1.2019

 

MÍSTO KONÁNÍ TRÉNINKŮ:

REZIDENCE TCO DANCE, NA CHMELNICÍCH 3, PLZEŇ - VINICE

 

Pozn.: vyhrazujeme si právo na změnu času tréninků, pokud k tomuto úkonu vznikne nutný důvod.

 

 

DISCO DANCE, DISCO SHOW:

 

MINI - děti ve věku 4-7 let

trenér: Jana Bachmannová. Veronika Babničová

trénink: 2x týdně, ligaři 3x týdně pouze 1. pololetí

 

1. POLOLETÍ:

PONDĚLÍ: 16:00 – 17:30

ČTVRTEK: 16:00 – 17:30

PÁTEK - POUZE LIGAŘI: 17:30 – 19:00 - trenér Veronika Janouškovcová

PŘIJÍMÁME NOVÁČKY I POKROČILÉ MINI TANEČNÍKY

 

2. POLOLETÍ:

PONDĚLÍ: 16:00 – 17:30

ČTVRTEK: 16:00 – 17:30

 

DĚTI DISCO DANCE:

trenér: Veronika Janouškovcocá

trénink: 3x týdně

 

1. POLOLETÍ:

PONDĚLÍ: 16:00 – 17:30

STŘEDA: 16:00 – 17:30

PÁTEK NELIGAŘI: 16:00 – 17:30

PÁTEK LIGAŘI VERONIKY JANOUŠKOVCOVÉ: 17:30 - 19:00

 

2. POLOLETÍ: 

PONDĚLÍ: 16:00 – 17:30

STŘEDA: 16:00 – 17:30

PÁTEK: 16:00 – 17:30

 

JUNIOŘI A DISCO DANCE:

trenér: Veronika Janouškovcová

trénink: 3x týdně

 

1. POLOLETÍ:

PONDĚLÍ: 17:30 - 19:00

STŘEDA: 17:30 - 19:00

PÁTEK NELIGAŘI: 16:00 – 17:30

PÁTEK LIGAŘI VERONIKY JANOUŠKOVCOVÉ: 17:30 - 19:00

 

2. POLOLETÍ:

PONDĚLÍ: 17:30 - 19:00

STŘEDA: 17:30 - 19:00

PÁTEK: 17:30 - 19:00

 

JUNIOŘI 2. LIGA DISCO DANCE:

Trenér: Markéta Hegerová, Adéla Marková

trénink: 3x týdně

 

1+2. POLOLETÍ:

PONDĚLÍ: 17:30 – 19:00 

STŘEDA: 17:30 – 19:00 

PÁTEK: 17:30 - 19:00

ZDE PŘIJÍMÁME MÍRNĚ POKROČILÉ TANEČNÍKY

 

DOSPĚLÍ DISCO DANCE:

trenér: Tomáš Černický, Veronika Babničová

trénink: 1. pololetí 2x týdně, ligaři 3x týdně, 2. pololetí 3 lekce týdně

 

1. POLOLETÍ:

ÚTERÝ: 16:30 – 18:00

ÚTERÝ LIGAŘI TOMÁŠE ČERNICKÉHO: 18:00 - 19:30

Úterní tréninky pod vedením Tomáše se mohou vyměnit /ligový s řádným/, kdyby časově lépe vyhovovalo vůči rozvrhům tanečníků. Domluví se na prvním tréninku, který bude od 16:30.

ČTVRTEK: 17:30 – 19:00

PÁTEK LIGAŘI VERONIKY JANOUŠKOVCOVÉ: 17:30 - 19:00

 

2. POLOLETÍ:

ÚTERÝ: 16:30 – 19:30 dvoulekce

ČTVRTEK: 17:30 – 19:00

 

HIP HOP:

 

JUNIOŘI HIP HOP:

trenér: Eliška Čermáková

trénink: 2x týdně

 

ÚTERÝ: 16:00 – 17:30

ČTVRTEK: 16:00 – 17:30

PŘIJÍMÁME NOVÁČKY A POKROČILÉ TANEČNÍKY

 

DOSPĚLÍ HIP HOP:

trenér: Eliška Rohrerová, Patrik Pavel, Eliška Čermáková

trénink: 2x týdně

 

ÚTERÝ: 17:30 – 19:00

ČTVRTEK: 17:30 – 19:00

PŘIJÍMÁME MÍRNĚ POKROČILÉ A POKROČILÉ TANEČNÍKY

 

 

Přihlášení

Kalendář

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31