Jste zde

Domů » Info

HARMONOGRAM TRÉNINKŮ TCO DANCE PRO ŠKOLNÍ ROK 2017 – 2018

 

ŘÁDNÉ TRÉNINKY PRO: 

I. POLOLETÍ 2017-2018 ZAČÍNAJÍ 11.9.2017

II. POLOLETÍ 2017-2018 ZAČÍNAJÍ 8.1.2018

 

MÍSTO KONÁNÍ TRÉNINKŮ:

REZIDENCE TCO DANCE, NA CHMELNICÍCH 3, PLZEŇ - VINICE

 

 

DISCO DANCE, DISCO SHOW:

 

MINI - děti ve věku 4-7 let

trenér: Jana Bachmannová. Tereza Bláhová

trénink: 2x týdně, ligaři 3x týdně pouze 1. pololetí

 

PONDĚLÍ: 15:30 – 17:00 

STŘEDA: 15:30 – 17:00 

PÁTEK - POUZE LIGAŘI: 17:30 – 19:00 - trenér Veronika Janouškovcová

PŘIJÍMÁME NOVÁČKY I POKROČILÉ MINI TANEČNÍKY :-)

 

 

DĚTI DISCO DANCE:

trenér: Eliška Jurčová, Jolana Machálková

trénink: 3x týdně

 

PONDĚLÍ: 17:30 - 19:00

STŘEDA: 17:30 - 19:00

PÁTEK NELIGAŘI: 17:30 – 19:00

PÁTEK LIGAŘI TEREZY CHENÍČKOVÉ: 15:30 – 17:00

PÁTEK LIGAŘI VERONIKY JANOUŠKOVCOVÉ: 17:30 - 19:00

 

 

 

JUNIOŘI A DISCO DANCE:

trenér: Tereza Cheníčková

trénink: 3x týdně

 

ÚTERÝ: 16:00 - 17:30

ČTVRTEK: 16:00 - 17:30

1. POLOLETÍ

PÁTEK NELIGAŘI TECHNIKA: 15:30 – 17:00

PÁTEK LIGAŘI TEREZY CHENÍČKOVÉ: 15:30 – 17:00

PÁTEK LIGAŘI VERONIKY JANOUŠKOVCOVÉ: 17:30 - 19:00

 

 

JUNIOŘI 2. LIGA DISCO DANCE:

Trenér: Veronika Babničová, Markéta Hegerová

trénink: 3x týdně

 

PONDĚLÍ: 17:30 – 19:00 

STŘEDA: 17:30 – 19:00 

1. POLOLETÍ

PÁTEK NELIGAŘI TECHNIKA: 15:30 – 17:00

PÁTEK LIGAŘI TEREZY CHENÍČKOVÉ: 15:30 – 17:00

PÁTEK LIGAŘI VERONIKY JANOUŠKOVCOVÉ: 17:30 - 19:00

 

 

DOSPĚLÍ DISCO DANCE:

trenér: Tereza Cheníčková

trénink: 2x týdně, ligaři 3x týdně

 

ÚTERÝ: 17:30 – 19:00

ČTVRTEK: 17:30 – 19:00

PÁTEK: /pouze ligaři, pouze I. pololetí/

PÁTEK LIGAŘI TEREZY CHENÍČKOVÉ: 15:30 – 17:00

PÁTEK LIGAŘI VERONIKY JANOUŠKOVCOVÉ: 17:30 - 19:00

 

 

HIP HOP:

 

JUNIOŘI HIP HOP:

trenér: Eliška Čermáková

trénink: 2x týdně

 

ÚTERÝ: 16:00 – 17:30

ČTVRTEK: 16:00 – 17:30

PŘIJÍMÁME NOVÁČKY A POKROČILÉ TANEČNÍKY :-)

 

DOSPĚLÍ HIP HOP:

trenér: Eliška Čermáková, Eliška Rohrerová, Patrik Pavel

trénink: 2x týdně

 

ÚTERÝ: 17:30 – 19:00

ČTVRTEK: 17:30 – 19:00

PŘIJÍMÁME MÍRNĚ POKROČILÉ A POKROČILÉ TANEČNÍKY :-)

 

 

Přihlášení

Kalendář

P Ú S Č P S N
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31